Danas sam vezivao...

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
Za smuđa večeras...
 

Prilozi

  • fox zonker zander.jpg
    fox zonker zander.jpg
    60,8 KB · Pregleda: 173

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
Gamakatsu worm broj 1,strahovita udica za smuđa!
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
Ovako piše na kesici,worm 36 No1,kupujem je u lokalnoj radnji ribo-pribora i od kada nju koristim nemam zamerki.Oštra,jaka,ima težinu,ma prava smuđarska ::)
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.157
Broj reagovanja
39
Lokacija
Bg, Srbija
Fala :yeswink:
Je l' to ova?
http://www.gamakatsu.nl/html/english/popup/worm/worm36.html
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
Ta,najbolja!Evo današnjeg i poslednjeg od crnih!
 

Prilozi

  • crni.jpg
    crni.jpg
    64,7 KB · Pregleda: 155

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
:respect:  :respect:  :respect: Tolika upornost je za svaku pohvalu!!!Pazi da ne postaneš zavisnik ako već nisi  :hammer:  :hammer: Samo neznam kako bi nazvali tu vrstu zavisnosti  ??? možda "STRIMERMAN"  :doh: ! Usvakom slučaju kapa dole!!!!!
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
Ako ne smotam strimer-dva dnevno,padam u tešku stondericu,a uostalom ide zima,tek će tada da bude motanja!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
zvezdan je napisao(la):
Ako ne smotam strimer-dva dnevno,padam u tešku stondericu,a uostalom ide zima,tek će tada da bude motanja!

A ja cu preko zime skalpel u ruke i uraditi reviziju sa mojim strimerima  :)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
Evo danas ja malo prepravio i popravio stare strimere za stuku i uradio jednog novog.

Materijal: polarna lisica (bela, crvena, chartreuse i crna), flash (bela perla, chartreuse i miks tamnih nijansi sa zlatnom), glava i oči epoxy.
Udica, nemam pojma koja je firma jer sam ih dobio na poklon. Hteo sam taj model vec dugo u nazad da kupim ali evo dobio sam ih a vec su koristene a i dalje ko nove, bockale su krupne bluefishe i strajpere negde kod Atlantic City-a  :) a sada uskoro ce i stuke  :D

Dugacak je ravno 15cm
main.php


Ako uskoro oborim svoj rekord štuke od 83cm i 4,5kg dobijate slike  :)
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
Danas sam zalepio jedan za smuđa,a možda i štuku,podelektranske bucove...
 

Prilozi

  • crease fly for zander.jpg
    crease fly for zander.jpg
    52,8 KB · Pregleda: 160

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Svaka cast Zvezdane,strimercici su ti UBICE,i nije lepo da prodje dan a da ne izvadis nekog kibadahiju,--NAVIKAO SI NAS--
-U suprotnom cu ti uzeti za zlo-  ;) ;) ;) ;)
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
Hvala brate,ne mogu na vodu već dva dana,užasna je kiša,ali možda večeras bacim malo ovog za smuđa!
 

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
danas sam vezivao
 

Prilozi

  • 03.10'09.jpg
    03.10'09.jpg
    33,7 KB · Pregleda: 144
  • 03.10'09 010.jpg
    03.10'09 010.jpg
    42,1 KB · Pregleda: 137
  • 03.10'09 011.jpg
    03.10'09 011.jpg
    42,7 KB · Pregleda: 127
  • 03.10'09 012 (Medium).jpg
    03.10'09 012 (Medium).jpg
    63,8 KB · Pregleda: 133
  • 03.10'09 013 (Medium).jpg
    03.10'09 013 (Medium).jpg
    52,1 KB · Pregleda: 143
  • 03.10'09 014 (Medium).jpg
    03.10'09 014 (Medium).jpg
    47,9 KB · Pregleda: 137
Vrh Dno