Opet sam se igrao...nikakve serije samo neka moja igrarija sa bojama. Ovaj od polarne lisice što ima tamna leđa izgleda kao da su crna ali su u stvari tamno maslinasta a clouser ima plava. Hteo sam još nešto da uradim ali ponestalo mi vremena.
Uglavnom sve strimeri sa kojima sam več uspešno lovio samo u drugom koloritu osim ovog čisto belog u stilu Woolly Bugger...njega sam i prije radio isto s tim da je rep bio beli marabou.
Uglavnom sve strimeri sa kojima sam več uspešno lovio samo u drugom koloritu osim ovog čisto belog u stilu Woolly Bugger...njega sam i prije radio isto s tim da je rep bio beli marabou.

