Danas sam vezivao...

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
Jovanča je napisao(la):
sebastian je napisao(la):
Jovanča, šta reči  nego :respect1:

Prosle zime stize do mene neki disc, rece mi pticica da je doputovao od tebe.... Nemoj se pravis blesav   :) vec da saljes nove instrukcije. Siguran sam da si upotpunio *.avi kolekciju sa nekim novim saznanjima iz ft oblasti. Hvala na dosadasnjoj nesvesnoj pomoci tebi i svima koji postavljaju fotke kreacija. Meni je hobi control+C,  Contol+V, contol+stega   :D

:D ;)  :tbumb: Nema nista novo *.avi, odavno ne trazim nista...tek tamo malo posle januara pocinjem sa zanimacijom oko umetnih mušica pa možda bude i nešto novo. Za sada samo strimeri dolaze u obzir. Njih u stvari najviše volim da radim...šta ću, stari  bivši varaličar ipak više daje prednosti imitacijama za velike i grabežljive ribe  :D
 

Durlanac

Junior member
Učlanjen(a)
27.07.2007.
Poruke
75
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis DURLAN
Evo neke moje zavezotine u poslednja dva dana  :)

 

Prilozi

  • Crvena Badrljica.jpg
    Crvena Badrljica.jpg
    41 KB · Pregleda: 136
  • Malisha.jpg
    Malisha.jpg
    36,5 KB · Pregleda: 125
  • Mrav.JPG
    Mrav.JPG
    49,2 KB · Pregleda: 135
  • Rutava Badrljica.jpg
    Rutava Badrljica.jpg
    60,3 KB · Pregleda: 125
  • Sivo - Bela Badrljica.JPG
    Sivo - Bela Badrljica.JPG
    39,3 KB · Pregleda: 123

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.921
Broj reagovanja
288
Lokacija
Morava..
  Nesto za klena..

  Udica 10 sa kracim vratom.Rep Ice dub black,rebra crveni svileni konac,kao i glava,telo mesan ice dub crni i paun.Noge crne,krilni pupoljak parce policelona tirkizno zelen ili plav..(onaj za klenovu bubu).


Pozdrav.

Marko.

 

Prilozi

  • Za-klena.jpg
    Za-klena.jpg
    75,9 KB · Pregleda: 125

SaleCK

Senior member
Učlanjen(a)
31.03.2008.
Poruke
264
Broj reagovanja
0
Udica knapek G16,telo fazan,rebra flos,grudi paun,parašut para post wing,nožice METZ

 

Prilozi

  • fp.jpg
    fp.jpg
    49,7 KB · Pregleda: 125

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
E svaka ti čast za ovog raka  :tbumb: :tbumb: :tbumb: stvarno je odličan.
index.php

Koja je ovo udica? Koliko je račko dugačak i težak?
 
Vrh Dno