Jovanča je napisao(la):sebastian je napisao(la):Jovanča, šta reči nego :respect1:
Prosle zime stize do mene neki disc, rece mi pticica da je doputovao od tebe.... Nemoj se pravis blesavvec da saljes nove instrukcije. Siguran sam da si upotpunio *.avi kolekciju sa nekim novim saznanjima iz ft oblasti. Hvala na dosadasnjoj nesvesnoj pomoci tebi i svima koji postavljaju fotke kreacija. Meni je hobi control+C, Contol+V, contol+stega
![]()