@Janez, ako i ne nabavim adekvatne jigove nabavit cu malo jacu sacmu

i to je dobro resenje. Znaš, razmišljao sam i o plovnim kapljicama na virbli, negde ih imam ali ne znam gde sam ih zametnuo kada sam se selio.
Nadam se da ce mo i ovaj mesec da se dobijemo na ljubljanici...samo o mladici sada razmišljam, šta če tek biti kada je bocnem... :

stvarno, iskreno se nadam da ču uspeti još jednom ove godine na mladicu...jel to misliš na teren kojega nismo uspeli obići? Ono što si rekao da ima dobrih komada tamo?