strashni
Hero member
Ja bas volim kocijasa, dobro mi radi pastrmka na njega, samo me malo zeza zlatni fazan...
Mogu da konstatujem da Sasats ima odlicnu ruku i da su mu muve i lepe i proporcionalne a one koje sam osmisli ce sigurno dati ribu. Vidi se iskustvo na klena mokrim muvama.
Mogu da konstatujem da Sasats ima odlicnu ruku i da su mu muve i lepe i proporcionalne a one koje sam osmisli ce sigurno dati ribu. Vidi se iskustvo na klena mokrim muvama.
