Danas sam vezivao...

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.855
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
OD Saleta Zupe  :D a da kvasis grlo ne sumnjam al cudi me da ne zoves n apo koju, meni fali inspiracij a :doh:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
Gogo je napisao(la):
Evo sam se danas malo prihvatio "zečetine", flash trakica,spužvice...

:tbumb: lepo je cuti da si i ti seo za stegu nakon toliko vremena. vala i ja sam se malo udaljio od stege...obaveze :blush:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
Ajde stvarno angažuj se malo,nema te,nema smuđeva,balina... :bye:
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
zvezdan je napisao(la):
Ajde stvarno angažuj se malo,nema te,nema smuđeva,balina... :bye:

Ma šta pričaš kolega, to da me nema, nema me, al da fali balina i smuđeva , ma ne fali brate lovio si ti i za mene  :tbumb: a ove godine će da vidimo kako će se vode i riba ponašati, prošla je bilo za mene loša.
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
3
Lokacija
Arandjelovac
Cika Djole, hvala za udice  :bye:
 

Prilozi

  • DSC00009 [Desktop Resolution].JPG
    DSC00009 [Desktop Resolution].JPG
    86,7 KB · Pregleda: 154
  • DSC00002 [Desktop Resolution].JPG
    DSC00002 [Desktop Resolution].JPG
    83,8 KB · Pregleda: 170
  • DSC00006 [Desktop Resolution].JPG
    DSC00006 [Desktop Resolution].JPG
    97,7 KB · Pregleda: 148

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.157
Broj reagovanja
39
Lokacija
Bg, Srbija
Imenjače koja je udica u pitanju?
Imam i ja neke ideje za vidles strimere ;)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
index.php


ja sam malo gledao kod mene da nađem ove udice ali nisam pronašao još.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
jovanca,mnogo ti je lepa ova ribica ili sta vec imitira ....mislim da ce biti bas dobra ,ako je vec nisi probao ranije

a evo je jedna koja je sem lamete cela od perja...

udica ............10
rebra ............lameta
noge.............kokoska
telo..............perje sa glave divljeg patka
rep i grudi....marabu crni

p1190065resize.jpg
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
evo, upravo sam navezao prvi strimer baš od običnog učkura...skrajnje nežno zelena i nešto malo tamnije zelena leđa, oči su ručni rad...to je bio moj prvi pokušaj da imitiram kesegicu  :D (ne baš realistično ali onako po silueti) iako kratka opet je uočljiva i mislim da če na proleće da bude zanimljivo ovim štukicama oko kilo do dve.
 

Prilozi

  • uchkur kesegica.jpg
    uchkur kesegica.jpg
    64,4 KB · Pregleda: 894
Vrh Dno