Djole Nis
Hero member
OD Saleta Zupe
a da kvasis grlo ne sumnjam al cudi me da ne zoves n apo koju, meni fali inspiracij a 


Gogo je napisao(la):Evo sam se danas malo prihvatio "zečetine", flash trakica,spužvice...

sebastian je napisao(la):Gogo je napisao(la):Evo sam se danas malo prihvatio "zečetine", flash trakica,spužvice...
lepo je cuti da si i ti seo za stegu nakon toliko vremena. vala i ja sam se malo udaljio od stege...obaveze
![]()
zvezdan je napisao(la):Ajde stvarno angažuj se malo,nema te,nema smuđeva,balina...![]()