Seb,
telo muve je od žutog svilenog konca. Na buvljaku sam kupio zlatnu lametu koja je upredena sa ovim koncem.
Kad to raspredem dobijem finu lametu i žuti konac.
Rebra su od finog svetlo braon konca koji sam izvukao iz pertle.
Silvio,
moraću da potražim najpre taj transparentni flaster.
Padavac ti je izuzetan, na Zlorečici i Limu bi na njega načisto "pobio" pastrmke!
I kamenjarka je super!
Što se tiče nimfe nisam pravio pokrov, već leđa. Gledao sam one Mixove slike nimfe baetis rhodani.