Ok Silvio napravicu i takve kombinacije mada ja sam uvek stavljao bakarnu zicu,nekad tamniju nekad svetliju i nesto nisam primetio da ima razlike u lovnosti.Nisam pokusao sa srebrnom zicom mozda ce biti lovniji sa njom,probacu obavezno.
Nisam pokusavao bez folije.Cini mi se da si ti postavio slike gamarusa bez folije i siguran sam da si lovio na njih ali iskren da budem meni su sa folijom(epoksijem) nekako lepsi ??? Naravno da konacni sud daju ribe a ne mi pa cu iz tog razloga navezati nekoliko po tvom receptu i bez folije i pruzicu im pristojnu minutazu.Jedino sto me brine da ce pastrmka da ih rascupa i sa gornje strane pa posle nece bas da lice na gamaruse,dok ne probam necu znati.