Danas sam vezivao...

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.855
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Muve SasaTS ne sta da se komentarisu, sto rekao davno okomentarisane s moje strane  :tbumb:

al ovaj Markovic se dugo prikrivao, Markovicu Markovicu  :tbumb:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
hvala djole , a hvala i ostalima  :) ....a markovicu cestitam i ja ,sve su odlicne ,a posebno zadnje dve  :tbumb:
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Jos neke od danas  ;)
 

Prilozi

  • P2274491.JPG
    P2274491.JPG
    133,5 KB · Pregleda: 188
  • P2274492.JPG
    P2274492.JPG
    136,4 KB · Pregleda: 193
  • P2274499.JPG
    P2274499.JPG
    135,4 KB · Pregleda: 227
  • P2274502.JPG
    P2274502.JPG
    137,9 KB · Pregleda: 192

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
eh, niš' ne valja  :lol:


ma perfektne su!!!!  :tbumb:

kako če lipac da pada na ovo  ::)
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
verovatno ste culi za plasticne cacanske muve za klena. nabavio sam polietilenski prah i napravio prve takve muve uz savete saleta iz cacka ...telo je omot od karneks pastete ...naj lovnija boja ...a presvuceno je pelietilenom formiranim na temperaturi

p2280076resize.jpg


p2280083resize.jpg


p2280078resize.jpg
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
Sale jel ovo ta poznata CARNEX-fly? Polietilen  :-\ kako, šta? Deluje mi lakše da se za telo koristi providni hot glue.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
neznam da ti kazem nista jer mi je ovo prva koju sam napravio.a kazu da bas od polietilena razvaljuje klenove .  :blush:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
ja sam cuo da te pastetarke vole i skobalji...cini mi se da je jedan takav ulov prije koju sezonu bio prijavljen na ovom našem forumu.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Prelepa musica SASATS,vezujes ih svaka chast...
Evo i ja nesto svezao danas malo cisto da razbijem nedeljnu monotoniju...... :smoke: :smoke: :smoke:
Na ovoj slici je moja neka kreacija mrava.Na slicnoj ovakvoj imitaciji sam lepo prolazio na Temskoj,dok je na drugoj slici jednodnevka..
Posle dubokog sna ruku na srce dosta je... :D :D :D :D
 

Prilozi

  • Mravche.jpg
    Mravche.jpg
    30,4 KB · Pregleda: 199
Vrh Dno