Danas sam vezivao...

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
1
Lokacija
Leskovac
Sasa ce ovim musicama da hvata vise nego pojedinci raznoraznim vidovima krivolova.Naplatite mu duplu dozvolu  :D
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
jos jedna slicna od crvenog i crnog marabua

p3020127resize.jpg


p3020129resize.jpg
 

drogi

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2008.
Poruke
716
Broj reagovanja
1
Lokacija
Zajecar-Vitkovac
Al je odgovoran za ove crve
Covek je podeli sa svima kako se love skobalji
I ovom prlikom zelim mda mu zahvalim
Pomou imitacija koje je on  predlozio za skobalja sam i uspeo da ga ulovim na muvu
Osecaj je fantastican
Ovo se spremilo za sezonu 2010

Crvici
 

SaleCK

Senior member
Učlanjen(a)
31.03.2008.
Poruke
264
Broj reagovanja
0
Udica-knapek G #10
Podtelo-olovo
Telo-marabu oliv
Grudi-zec sa maske
Rebra-srebrna žica
Tungsten 3,5mm glava i jedna 3mm skrivena

 

Prilozi

  • marabu.jpg
    marabu.jpg
    55 KB · Pregleda: 152

SaleCK

Senior member
Učlanjen(a)
31.03.2008.
Poruke
264
Broj reagovanja
0
Pa šta ima manje,a mislio sam se i za treću od 2,5mm  :bye:
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.225
Broj reagovanja
1.144
Taman za početak sezone još koja velika kamenjarka super otežana i to je to. :tbumb:
 

SaleCK

Senior member
Učlanjen(a)
31.03.2008.
Poruke
264
Broj reagovanja
0
Udica TMC 200R #10
Rep-fazan
Podtelo-dva reda olova
Telo-badrljica fazanovog pera farbana markerom
Rebra-bakarna žica
Grudi-zec
Pokrov-fazan
Perla-tungsten 3,5mm
Konac crn 6/0

 

Prilozi

  • n2.jpg
    n2.jpg
    57,6 KB · Pregleda: 131

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.164
Broj reagovanja
156
Lokacija
Niš
I ja vezah nešto posle mnogo dugo vremena...

Sili skin, flashabou i glow flash...
 

Prilozi

  • sili-glow1.jpg
    sili-glow1.jpg
    175 KB · Pregleda: 259

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.057
Broj reagovanja
16
Lokacija
Nis
Mozda bi trebao JR slikati ovu ribicu i u mraku, verovatno svetli kao sam djavo.
Jedva cekam letnje veceri na Bovanskom jezeru. Ovako cernobilska svetleca ribica bi trebalo da vata po mraku :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.729
Broj reagovanja
149
Lokacija
Pančevo
Jr je napisao(la):
I ja vezah nešto posle mnogo dugo vremena...

Sili skin, flashabou i glow flash...

Auuu što bih ovo rado probao... Gde si nabavio sili skin i glow flash???
 
Vrh Dno