E ovakve konstruktivne diskusije i savetovanja volim. Hvala svima :yeswink: 
Čitao sam neke literature u kojima ovu crvenu larvu navode kao mamac broj jedan za bodorku i crvenperku. Gledao sam i fotografije saveta kako je najbolje zakačiti larvu na udicu i na osnovu toga sam ja napravio ove larvice. Literatura je strana, iskustva su razna.
U svakom slučaju znanja nikad dovoljno.
Čitao sam neke literature u kojima ovu crvenu larvu navode kao mamac broj jedan za bodorku i crvenperku. Gledao sam i fotografije saveta kako je najbolje zakačiti larvu na udicu i na osnovu toga sam ja napravio ove larvice. Literatura je strana, iskustva su razna.
U svakom slučaju znanja nikad dovoljno.
