Danas sam vezivao...

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
E ovakve konstruktivne diskusije i savetovanja volim. Hvala svima  :yeswink: :tbumb:

Čitao sam neke literature u kojima ovu crvenu larvu navode kao mamac broj jedan za bodorku i crvenperku. Gledao sam i fotografije saveta kako je najbolje zakačiti larvu na udicu i na osnovu toga sam ja napravio ove larvice. Literatura je strana, iskustva su razna.

U svakom slučaju znanja nikad dovoljno.
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Malo se igrao sa tubicama ;)
 

Prilozi

  • P3244673.JPG
    P3244673.JPG
    170,8 KB · Pregleda: 183
  • P3244676.JPG
    P3244676.JPG
    164,1 KB · Pregleda: 150
  • P3244681.JPG
    P3244681.JPG
    158,1 KB · Pregleda: 151

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
NESTO ZA BARE I OVO VREME KOJE PREDSTOJI...
 

Prilozi

  • Nisto za barski ribolov___.jpg
    Nisto za barski ribolov___.jpg
    3,2 KB · Pregleda: 286

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Objavljujem rat UČKURAŠIMA !!!! :hammer:  :hammer:  :hammer:  :hammer:
 

Prilozi

  • svici.JPG
    svici.JPG
    212,2 KB · Pregleda: 222

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
zvezdane rado bi te podržao u ovom "ljutom" ratu ali jednostavno me nema kući skoro ceo dan....ali čim uhvatim malo vremena stiže podrška  ;)
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
UČKURAŠI razbiću vas ko zvečku  :D u nekoliko narednih dana ću vas zatrpati ovakvim gomilicama !  :rambo:
Ogrejalo sunce počelo da se roji  :hammer:  :hammer:  :hammer:
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.073
Broj reagovanja
381
Lokacija
Norway
Ma ne zanima njih rojenje....  :D :D

Ajde Sasa napravi tim pa da se borimo, uz tebe sam pa makar i vodu nosio.... :lol:
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
nespetro je napisao(la):
Ma ne zanima njih rojenje....  :D :D

Ajde Sasa napravi tim pa da se borimo, uz tebe sam pa makar i vodu nosio.... :lol:

To organizovanje mogu gospoda na vlasti da okarakterišu na razne načine pa da nas banuju  :D , a što se učkuraša tiče bolje im je da idu negde na pecanje ili  :bat:, u Srbiji više nema čime ljudi da vežu gaće od njih  :D  :D , počeće ljude na ulici da presreću i vaditi učkure iz gaća  :hammer:  :hammer: ! Odosmo u of naje...li smo !!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
:D

ima da uključim raid pa če da pocrka ova vaša "gamad"  :hammer:

ima svi  da vežete muve od učkura ili vam se crno piše  :bleh: :D ;)
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
:tbumb: primljen si,zajedno sa nespretom smo već trojica! Učkuraši, loše vam se piše !!! :bleh:
 
Vrh Dno