Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
ma ja bi vezo' strimere ali što če mi toliko, imam ih vala taman i još malo
pa sam prisiljen da se pridružim papučarima toga mi malo fali po kutijama...posebno za klena jer njega ako ciljano lovim to je onda u 90% slučajeva samo suvim mušicama.