Danas sam vezivao...

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Odličan učkur! Jel to znači da se i ti pridružuješ učkur klanu?
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Voda je još hladna, riba (klen) u dubini, pa ću ga probati tražiti tajnim oružjem.

crvi.jpg
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
Jr,je li stvarno učkur u pitanju?!Ja sam u prvi mah pomislio da je u pitanju EP sintetika!Ako je učkur,onda je neki mnogo kvalitetan :-[
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.164
Broj reagovanja
156
Lokacija
Niš
Bravo Zvezdane, vidi se da si iskusan vezač strimera, ne ko neki ovde. EP fibers, nabavio sam par pakovanja. Opasan je, odavno se nisam zagrejao tako za neki materijal. Moram da proširim spektar boja uskoro.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
Pazi,ja sam po boji provalio,jer ja još nisam nabavio učkur onako drečave boje.Što ne znači da neću uskoro :smoke:
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Pozdrav učkuraši,vidim da počinjete da se organizujete pa ću vam pustiti sliku još danas(dok se organizujete) da ne postanem i ja dosadan kao i vi!!!!  :bleh:  :bleh:
 

Prilozi

  • bumbari.jpg
    bumbari.jpg
    236,7 KB · Pregleda: 173

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.073
Broj reagovanja
381
Lokacija
Norway
A taman se lepo raspricase....  :(  :(

Fenomenalni rad sasaPI  :tbumb:

Malo armiranih krila...
 

Prilozi

  • DSC05622.JPG
    DSC05622.JPG
    60,5 KB · Pregleda: 123
  • DSC05627.JPG
    DSC05627.JPG
    53,4 KB · Pregleda: 130

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
Videćemo mo ko će da hvata veće ribe,učkuraši ili policelonci!!! :smoke:
 
Vrh Dno