Dani mladice 2007

ivan

Junior member
Učlanjen(a)
27.05.2006.
Poruke
32
Broj reagovanja
0
Zna li neko nesto o ovome ?? Ja nesto nacuh 30.06.2007. ???
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Manifestacija Dani mladice na Drini, i okviru nje takmičenje u lovu lipljena, ove godine je 30. juna. Post sa detaljima ce postaviti Igor, nadam se. Svakako ne treba propustiti, atmosfera je odlicna.
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Ako sam dobro upoznat, odlukom organizatora, OSR "Mladica" iz Bajine Baste, takmicenje je od 8 do 14 sati, sve mladice se mere i fotografisu, pa se iskljucivo zive vracaju u vodu i kao takve su u konkurenciji za nagrade - uginule i donesene se diskvalifikuju. :tbumb:
O takmicenju u pecanju lipljena nemam detalje.
 

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
30.06. peca se od 07-12h kotizacija 500 din pravila kao i svake godine , C&R, merenje, dobija se majica,riblja corba i najvaznije druzenje . Dobrodosli na jedino FF takmicenje u Srbij, bistro svima i vidimo se na Drini!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Igore, da li ovo "jedino" znaci da od onoga sto treba da organizuje MFS, nema nista?
 

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
stvarno ne znam za MFS, ali ovo je zadnje 3 godine stvarno jediino takmicenje , MFS ce sigurno organizovati nesto 
ali kad , pitanje je, jer bilo je problema oko (re)osnivanja i ne bi da sam zlurad ali sve mi to ide kilavo ali dobro svaki pocetak je tezak mozda i krene...


p.s. takmicenje je tradicionalno na lukovu
 

Prilozi

  • lukovo.jpg
    lukovo.jpg
    138,9 KB · Pregleda: 212

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Sjajno za takmičenje, za MFS pa želim im puno uspeha (reči onog tipa iz filma Nacionalna klasa, kada se pojavi na sastanku i kayže samo Momci želim vam puno uspeha :doh:)
Da li ima neki dobrovoljac da bude kao novinar na tom takmičenju, ispuca par fotki i napiše reportažu. Ništa ono pro, već više amaterski. šaljivo i trtemrte. Ja sam iz sprečen da budem tamo, ove nišlije...pa nemam pojma da li će ići, a ja bi da se osiguram za reportažu.
eee setite sa samo koliko ste se na šaljive doskočice sa sajta nasmejali, koliko ste suza prolili, koliko ste pametnih stvari naučili :whistle:. Vreme je da vratite sajtu! :doh:
Zajebavam se malo, za vraćanje, ali ako ima stvarno neki entuzijasta da udari gore nevedenu akciju, uh....bilo bi sjajno!
Salut
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ne zna hoće li da idu Nišlije. ???
Evo, ja ću ti objasniti. Za tih 5 takmičenja, već smo pare prebrojali, ekipu sastavili i sve utanačili. Samo čekamo poziv. Ništa drugo. Možda nas niko ne zove, jer sam ih mnogo plašio našim kvalitetima (potražiti na ovom forumu). Volim da plašim protivnike, ali sam izgleda ovog puta preterao. Toliko sam naplašio ostale takmičare, da su se evi ohladili i redom odustali od nadmetanja sa Nišlijama, koji su na skoro svim mušičarskim takmičenjima (na kojima sam ja bio), odnosili prva i ostala visoka mesta. To svi znaju i to ih plaši. Plaše se da će cela reprezentacija Srbije biti iz Niša. Mnogo smo jaki. Evo, nabrojaću vam takmičare naše sekcije:
1. Mixmaster
2. Kuzma
3. Žakula
4. Jr
5. Pera

Horor. Sve same ubice riba. :mad:
O ovom takmičenju na Drini, još razmišljamo, jer ga nismo blagovremeno isplanirali. Mislili smo da MFS caruje na Drini i da će u okviru nadmetanja za reprezentaciju Srbije biti održano jedino ozbiljno takmičenje na toj reci. Sad se odjednom pojavljuju i drugi (stari) organizatori. Zbunjeni smo, ali neće nas to dugo držati. Neki od nas već se uveliko spremaju za te Dane mladice 2007.
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Dragi Lucky, posto nisam novinar niti imam pretenzija da budem  :hammer:, a treba sluzbeno da idem na "Dane mladice", pokusacu da prenesem sta se desavalo, mada verujem da necu biti rado vidjen od MFS zasluznika   :) i satelita  :nowink:. Da li ce to biti prava reportaza... Ne verujem. Ako se budu pikali snimci sa mobilnog, 1.3 ili 2 MPixela, probacu i to da napravim. Ali, kako idem poslom, ne obecavam, vec samo ako bude vremena. Posao pre svega, od necega mora da se zivi. A od novinarstva... Pa budimo realni, nisam tako dobar da bih se od toga obogatio :bye:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Hehehehe druže Pedja, a ja sam novinar profesionalac  :doh: U mojim textovima na forumu ima toliko grešaka da to nije normalno, a znaš koliko me zabole zbog toga uh.....veruj mi da ni ja nemam nameru da budem novinar profesionalac, a i da bi bio trebao bi da se iskozim, da pozarvšavam kurseve, i ostalo. Nije baš lako da se kaže ja sam profesionali novinar. To je kao da sada neko dodje kod tebe i kaže ti ja sam pro biolog ili kod mene i kaže ja sam pro hemičar a nije od tih nauka video ništa. Smešno... Zato ja kažem samlo lagano i opušteno. Ovaj sajt je skup opasnih amatera, ali opsanih. Tekstovi, članci i ostalo je pisano sa ljubavlju, amaterski sa enuzijazmom i ima neprocenjivu vrednost za onog ko kapira celu priču, ko nekapira, pa šta da mu radimo!
Zato druže, ako imas vremena i ako ti nije cimanje, par fotki sa mob je sjajno, neki tekst, lagani i to je to. Nema cimanja, a verujem da će biti profesinalnije urađeno neko.... :tbumb: :doh:
@MixMster Nisam znao da se sprema ekipa. Nisam obavešten, zvuči poznato :doh: Odlična ekipa, horor, Freddy Kruger i Jason. Naravno da ako želite, ispucajte fotke, napišite text o celoj akciji i imamo još jedan izveštaj. Bolje dva nego nijedan!
Salut
 

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
lucky , mozda padne i neki kratki metar ako budem imao inspiracije(ti si video moje reziserske pokusaje) a za fotke i reportazu ne brini bice sigurno malo doprinosa i sa moje strane. A ako se mix i ekipa ostre samo za MFS, da ne dodje do ispaljivanja , bolje dodjite do drine sad mi smo vam sigurnica a ovo sve je ako bude , bude pa u ostalom Randja , Kuzma pa i Lucky znaju kakav je bio dogovor (doduse okviran ) oko MFS pa cak se i kalendar znao ali od toga nazalost nista , na sastancima se raspravlja o banalnostima i nekim SF akcijama a realno sto bi u mom kraju rekli - tnka svirka. Zato dolazite 30. 06 . i da se zajebavamo , a da svi ucesnici mogu da pecaju i u nedelju na celoj Drini jer i to ulazi u cenu kotizacije od simbolicnih 500 din.
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
:D :D :D
Ej, Lucky nam nije obavesten!  :D :D :D
Kako mi to zvuci poznato.
Mada se uvek posle smeha pomalo i najezim  :wacko:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Danke druže Igore,
Što više to bolje. Mislim da će mo super da tu pokrijemo bitnu manifestaciju.
Salut
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ubedi me Igor u "dva reča". Možda dođem na Dane mladice i lipljena.
 
Vrh Dno