Dani mladice 2007

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Druže Laki, samo za tebe pisem ovaj izveštaj sa Drine. Jutros se javljao sitan lipljen, mada smo ih skoro sve ispromašivali. Ja lično sam imao dva 'poluspadanja'! Trenutno mezimo na terasi i posmatramo Drinu. Izveštaj sa takmicenja sutra. Pozdrav.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Nažalost, putujem na odmor i 2 vikenda nisam  tu (samim tim ni na takmičenju). Svima će bit lakše  :D a kuckamo se  za 15 dana  :bye:
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Ustanemo ti mi posle popodnevnog sna i imamo sta da vidimo. Drina opada! Brzo se spremimo i pravac Lukovo. Lepo smo se proveli, svako je imao po jednog lipljena (oko 30 cm) i dosta promašaja. Do sutra, pozdrav sa Drine.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ja nisam mogao da odem na Drinu. Evo me kod kuće. Nadam se da se organizator i takmičari neće razočarati zbog mog odsustva. Iz Mušičarske Sekcije USR Nišava- Niš, na Drini su Jr, Kuzma i Miljan. Odlični mušičari i poznavaoci lipljena. Ako budu imali sreće pri odabiru mesta, očekujem odličan rezultat. :tbumb:
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Takmičenje je proslo, sve je bilo u redu a niska ekipa je opravdala ocekivanja svog predsednika. Plasman je: Kuzma 3. mesto sa lipljenom od 27.5 cm i Jr 4. mesto (27 cm). Miljan je vukao ribu preko cele Drine i otkacila
mu se pred samu obalu.
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
On je i jedini imao krupnog lipljena ali je, nažalost, dobio samo ispravljenu udicu. Ja sam imao lipljena za drugo mesto ali se otkacio pred samim nogama. Dobre rezultate smo postigli zahvaljujući treningu i specijalnim muvama.
 

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
south rail flyfishing klan
 

Prilozi

  • kuzma 1.jpg
    kuzma 1.jpg
    94,4 KB · Pregleda: 201
  • kuzma 2.jpg
    kuzma 2.jpg
    103,6 KB · Pregleda: 196
  • kuzma 3.jpg
    kuzma 3.jpg
    98,7 KB · Pregleda: 199

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Odličan rezultat! Da smo bili u punom sastavu (dodati MM, Žakulu i Peru) osvojili bi sve nagrade! :hammer:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Na zalost, od umora posle Pirota i VIsocice nisam uspeo da rano stignem na Drinu, a i posao me je odvojio od vode, tako da sam tek oko podneva stigao na usce Race. Stoga nema ni reportaze, zbog cega se izvinjavam.
Dakle, juzna pruga bar ravnopravno se ponela sa ostalim regijama musicarenja Srbije, a bilo mi je zadovoljstvo da sam mogao da cestitam i urucim nagrade sponzora i organizatora svoj trojici najboljih, od kojih su svi mladi i vise nego perspektivni.
Najvise mi je zao sto tu nije bilo i onog genija sa peticom iz srpskog u gomnaziji ( :D), ali bice prilike neki drugi put.
Ipak, istakao bih jedan lep fer-plej gest Smiljketa - Miroslava Smiljanica iz Valjeva, koji je pustio cetiri lipljena bez merenja i time pustio da prva mesta pripadnu mladim momcima koji imaju znanja i predstavljaju dobru perspektivu musicarenja u Srbiji, nadajmo se mnogo bolju od sadasnje realnosti.
Cestitke Kuzmi i Nislijama na odlicnom reprezentovanju musicarenja u Nisu.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Veoma glupo sam formulisao moj predhodni post u ovoj temi i na tome se izvinjavam. Naime nisam čestitao svima koji su nagrađeni već ispada da sam samo nišlijama, a to mi nije bila namera. Još jednom se na tome izvinjavam i čestitam svim nagrađenim takmičarima...
Gest Simljeka, koda ne poznajem, ali sam čuo lepe stvari o njemu, pozdravljam kao viteški i svaka čast na tome!
 
Z

Zakula

Guest
Pedja,nije nam potrebno neko takmichenje da bi se videli....!!!Dovoljno je da se chujemo i da zakazemo ribolov i druzenje.Ja sam svaki dan na vodi,evo sad se upravo spremam da idem na Moravu.A mozda je i bolje shto nisam otisho tamo.....Nabio bi im komplexe :smoke:...Laki,moja velika ljubav je uvek spreman da raspali roshtilj i kupi Coca Colu (i Camel i Marlboro meko...)!A mozda ga i povedemo u ribe...Tu je i Randja,moj alterego,hard core musichar i drugar....Samo ti dodji u prestojnicu mushicharenja,Nis, i imacesh provod do jajca...
 
Vrh Dno