Dani mladice 2007

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Žakula, Laki, ne promašujte slova po tastaturi, pomisliće ljudi da ne znate grammaticu. :hammer:

 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Cestitke svima drago mi je da je lepo proslo takmicenje. Eto jedna lepa vest ... :)
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Ekipa putuje kuci umorna posle jutra na Drini i večeri na Djetinji. Lepo smo prošli, vodostaj je bio odlican, pecanje i ujutru i popodne. Radio je sitan lipljen oko 30 cm ali vrlo zanimljiv za pecanje. Hvala svima na čestitkama i podršci. Pozdrav.
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Mislim da su od trofeja i prestiza mnogo bitniji druzenje niskih musicara sa ostalima iz Srbije i sirenje tudjih i sopstvenih gledista kroz razmenu iskustava. To je pre svega dobro za mlade i drago mi je sto su oni to iskoristili, jer daje nadu i ohrabruje u pogledu perspektive sprskog musicarenja.
Istovremeno, takmicenje u lovu lipljena i negova APSOLUTNA REGULARNOST ove godine, a i ono u lovu mladice, pokazuju da takmicenja kao takva imaju svoju svrhu i da trebaju musicarima. Stoga cetitam i organizatorima i ucesnicima i nadam se dogodine istom. Lepo je biti nosilac trofeja, ali ovde zaista to nije i najvaznije, a mislim da je neophodno oprobati i znanje i tehniku i na vodama drukcjeg tipa i na ribama drukcijih odlika.
 

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
          Dani mladice i kako neko primeti i lipljana prodjose i nikako se ne mogu oteti utisku da je bilo mnooogo dobro. Ne bih ovom prilikom mnogo tupio o propozicijama , plasmanima( jer sam se takmicio i us..o motku) , vec bi nesto rekao o atmosferi koja je vladala na samom takmicenju - jednom recju egzibicionalna prilateljska utakmica , bez prenapaljenih ,,takmicara'' sve sami stari znanci sa svih voda i krajeva Srbije sto i pokazuje konacni plasman Drago (UE) , Radojica (Rashka) , Kuzma (NI) i neprikosnoveni u disciplini ,,sta me bole tu smo da se druzimo'' Smiljke (VA) .Znaci u Srbiji se svuda dobro peca , svuda ima majstora , svuda se prave dobre muve , i nadam se da cemo to dokazati i na drugim vodama. O regularnosti nek kazu takmicari jer se ja pomalo osecam i kao organizator pa ne bih o tome pisao hvalospeve.Jedino bih morao da cestitam G.Draganu Golubovicu na stvarno odlicnoj organizaciji takmicarskih i vantakmicarskih aktivnosti.  Iskreno jedini ,,propust'' se tice velicine lipjana ali natovicemo ih i sacuvati do dogodine pa se vidimo opet a i pitanje je dali je bolje dva od po 40-tak ko prosle godine ili puno akcije i desetak riba u tefterima sudija + polu-spadanja,bockanja, i ostalih desavanja . Jos jedan kuriozitet vezan za  ovo takmicenje je da je dan pre njega bila popodne mala voda posle vise od mesec dana i da se ta praksa nastavila i sutradan ii danas, pa izgleda da prava  sezona lipljana tek sad pocinje, sa popodnevnim izlascima, kolobarima na sve strane, probirljivim ribama, neznim jednodnevkama, drag free navodjenjima na glavu i ostalim sunset flyfishing uzivancijama(inache veliki sam protivnik dizanja u 04 30 pa makar i zbog pecanja).
              I tako ,ko je bio imao je sta da vidi i dozivi, a ko nije ima motiv vise ,da dodje sledece godine ili jos bolje u toku sezone i oseti atmosferu i ambijent koji pruza velika musicarska reka i pecanje na njoj.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Sjajno. Danke comarad Igore. Sa prve sliku su sve poznati likovi sa osnivanja MFSa...posto sam ih tada upoznao, mogu da zakljucim da je bilo sjajno zezanje! :yeswink:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Ma bila je milina kako je sve proslo dobro. Kazem vam, niko zucnuo ni jednu primedbu, svi dosli na proglasenje, svi zajedno za dva stola se druzili. Milina. Svrca opet pokazao da zna da organizuje i vodi. "Mladica" Bajina Basta izvrsno dala okvir za druzenje. Perfektno, kao u neka dobra vremena. Covek bi pomislio da polako postajemo svet. A u stvari, samo su dobri ljudi na pravim mestima, pa daj Boze da tako i ostane. :tbumb:
 

IgorNL

Newbie
Učlanjen(a)
06.07.2007.
Poruke
12
Broj reagovanja
0
Svaka vam cast na lepom druzenju i provodu.
To i jeste ono najlepse kod ribolovackih takmicenja.
Zao mi je sto i ja nisam mogao da budem sa vama.
Ako se zadesi neko takmicenje kad budem u Srbiji obavezno dolazim.
Ja ovde u Holandiji aktivno ucestvujem u takmicenju u lovu smudja iz camca. Uvek su to predivna druzenja i trenutci
kad mogu da podelim iskustva sa ljudima koji zive daleko od mene i koje uglavnom vidjam na ovakvim druzenjima.
Stekao sam mnogo lepih poznanstava bas na ovim takmicenjima i mnogo toga sam naucio od ljudi koji su vestiji ribolovci od mene.

Zelim vam da ubuduce imate mnogo cesca druzenja ovog tipa.
Naravno da nije uvek bitno pobediti ali je ipak lepo ostvariti dobar plasman.
Voleo bi da uskoro sastavite i reprezentaciju Srbije u Musicarenju i da vas vidim na evropskim i svetskim prvenstvima.
Sarandzije i plovkarosi su za par godina uzeli vise medalja nego fudbaleri u celoj istoriji ex-YU sporta pa zasto to ne bi uspelo i vama.
Drzim vam palceve i navijam za vas.
 
Vrh Dno