Djetinja

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Tu se slazem. Uzicani treba da pritisnu i da naprave pricu kao na gradcu

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

PredragUE

Senior member
Učlanjen(a)
09.12.2014.
Poruke
273
Broj reagovanja
37
sasats je napisao(la):
ni meni se ne svidja sto ce reka ostati bez ribe ali ne razumem komentare? zasto je neko govedo ako peca po propisima? govedo je korisnik podrucja i oni koji su ukinuli c&r rezim ribolova a ne ribolovac koji se samo pridrzava propisa

Onaj koji je jedva cekao da pravilnik dodje da se riba nosi potrcao da uvati nesto da prikaze kuci da nije dzabe ish'o....nije jedini video sam ig juce par....
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
PredragUE je napisao(la):
Onaj koji je jedva cekao da pravilnik dodje da se riba nosi potrcao da uvati nesto da prikaze kuci da nije dzabe ish'o
to je pravi sportski ribolovac  :tbumb: nije isao da krade ribu dok je bilo zabranjeno ali sada kada je neko procenio da moze da se nosi riba on peca po propisu i uzima svoj ulov .
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Kakav sportski, nesportski ribolivac...
To su sve retardi na celu sa tim sto je dozvolio izlovljavanje.
Taman se lipljan malo namnozio, ali jbg.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
milane , i ja sam protiv izlova salmonida sa kojima smo veoma siromasni . moj post je u smislu da krivce ne treba traziti sto bi se reklo na dnu lanca ishrane . svaki ribolovac koji peca po propisu pastrmke i lipljene je ispravan i neduzan . svu krivicu snose na prvom mestu korisnici a posle njih ministarstvo  zato sto dozvoljavaju izlov ribe
 

stefan89

Newbie
Učlanjen(a)
05.05.2016.
Poruke
6
Broj reagovanja
0
Kad vec nemaju sluha ministarstvo i korisnik jasno je da sve zavisi od svesti ribolovaca.
Ti sto su dosli da nose nisu ribolovci nego govna najgora. Njih zabole sto ubrzo nece biti ribe ako se ova odluka ne promeni.
Lako je prebacivati odgovornost na idiotsko ministarstvo i korisnika.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
To je upravo kako je sale rekao. Kakva odgovornost pojedinca, svest i ostalo, to nigde nema.... Al nigde na svetu. Zakoni se donose i treba da se postuju... Covek je apsolutno nevin.... Taj koji je to propisao je totalni imbecil...

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.873
Broj reagovanja
184
Lokacija
Kragujevac
Reka je ionako poprazna u odnosu na prethodne godine sa negativnim trendom tako da osim propisa koji sprecava progres kvalitativno ne gubimo nista, i opet naglasavam da su uvek lokalci najpogubniji za svaku vodu, znaju navike cuvara, uvek su na vodi blizu kola, cesto i znaju cuvara...
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Nisam ispratio zbog čega su uvedene takve prinudne mere?
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Upravo sam se vratio sa Djetinje gde sam kampovao od nedelje ujutru u Staparskom viru. Nas dvojica smo imali 68 lepih pastrmki do juce uvece tako da ne bih rekao da je poluprazna (bar ne znam kako je bilo ranije) ali tamosnji musicari kazu da bas ima ribe u sta sam se i uverio. Juce ujutru kad smo ustali reka se podigla za nekih 60cm i bila je mutna kao oranje, drugar je imao juce 31 ribu, ja sam imao uvece 10 na suvu muvu po takvoj vodi, i to sve pastrmke od 20-40cm, iznenadjujuce je extra radila.
Sto se tiče rezima uhvati i pusti, to ostaje i dalje na snazi, drzava jeste propisala da moze da se nose u meri ali to korisnik i dalje nije prihvatio, da li hoce cisto sumnjam. Djera ribocuvar po meni jedan od najboljih ribocuvara koje sam sreo, pandurska disciplina i sve po propisima.
Svakako jedna od lepsih reka na kojima sam imao prilike da pecam. bice nekih slika naknadno....
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
lazna uzbuna ? ne treba zuriti i iznositi neproverene informacije na forum  :nowink:
 

MisterNo

Newbie
Učlanjen(a)
31.03.2016.
Poruke
2
Broj reagovanja
0
http://www.blic.rs/vesti/srbija/uzbuna-u-uzicu-kako-je-jedna-pastrmka-uspela-da-blokira-centar-grada/8ew8zgb

Sent from my SM-G531F using Tapatalk

 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.130
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Svaka cast Mladju...
Znam ga ponekad videti bas na tim terenima.
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Svaka cast na ulovu, a posebno je za pohvalu što je vraćena u vodu !

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 
Vrh Dno