Djetinja

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.290
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
To čišćenje od pijavica i parazita i ide malo kasnije. Vrana na Gradcu sam naučio da jurim ribu po džepovima i bliže obale na početku sezone. E sad ima i do vode dosta kakva će biti. Ništa ga ne košta da proba i javi ;)
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.404
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Ma, slažem se potpuno, to je jako dobra taktika nego me je nasmejala bludnička dvosmislenost  :D
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.290
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Pa mogao bi i to da proba ako hoće Simms Xaxaxaxaxaxaxa
 

Nebojsa.kg

Senior member
Učlanjen(a)
04.06.2016.
Poruke
372
Broj reagovanja
1
Lokacija
Kragujevac
Samo dal cu moci da upecam pastrmku, to je pitanje. A trebalo bi da idem sa 3 varalicara. Jel su odvojeni reviri, varalicarski i musicarski ?
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
930
Broj reagovanja
89
Iznad staparske banje je samo musicarski deo,sve ispod je kombinovani varalicarsko - musicarski i meni licno mnogo zanimljiviji i lepsi
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
neba je napisao(la):
Iznad staparske banje je samo musicarski deo,sve ispod je kombinovani varalicarsko - musicarski i meni licno mnogo zanimljiviji i lepsi
Slazem se sa Nebom a i lepse je u drustvu pecati  :yeswink:  Gornji deo je lep ali cini me se i dosta zahtevniji ( bar taj deo koji sam imao prilike da obidjem). U svakom slucaju uzivaj u prelepoj reci i prirodi, i izuzetnom gostoprimstvu uzicana.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.290
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
I zapamti nema pic.e bez Uzicke niti kur.a bez Valjevca ;) znaci dok ne dodjes u Valjevo i na Gradac miran si  :hammer: :hammer:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Maricu, odakle znas to za kurac? Probao? [emoji14]

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

Nebojsa.kg

Senior member
Učlanjen(a)
04.06.2016.
Poruke
372
Broj reagovanja
1
Lokacija
Kragujevac
A zato je Gradac toliko popularan . Ja mislio lepa reka za pecanje. Ceo zivot sam ziveo u zabludi :D. Svasta se na ovom forumu moze nauciti  :D
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.290
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Pa ti vidi sto je Oholi 5 godina isao 230 dana u godini na Gradac  :D :D :hammer: :hammer:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Zbog tebe nisam....al nisi jedini jbga.... I nije 5god.... 9godina ima pd mog prvog odlaska tamo.

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.290
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Ali kad vec Oholi pita bili smo na nekoj zurci pre nekih 15 tak godina. I sad sedimo i spikamo odakle je ko itd i jedna dobra ribica tu sedi. I sad kako sta, pitam ja tu curicu odakle si ti lutko a ona ni pet ni sest iz Uzica. Ja rekoh lepo. Kad ti ona znas onu izreku Nema pi.ke bez... itd. Ja u soku. Pocnem da se smejem. Cela ekipa u smeh. Tek ti mala okrece se ka meni i kaze :'' A odakle si ti?''- onim njenim uzickim naglaskom. Ja rekoh ja Valjevac. E tu nastaje histerija. Naravski dzentlmenski sam ispratio curicu kuci da ne ide po mraku. I moram priznati ima malo istine u tome sto stari narod prica ;)
 
Vrh Dno