Dragoceni snimci

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
NIsam rekao da si maneken vec da mi izgleda da se pokazujes to je egzibicionizam, drugo backhand se izbegava samo kad se ne zna, glava leti iz vise razloga opravdanih i neopravdanih, , egzistencijalni minimalizam je trebalo da pise u onom postu,pogled je uprt u sta ? ne vidi se na snimku a nije ni bitno bacanje je ok nego sam hteo da kazem da je moglo sve isto jednostavnije i da je to pristup koji ti volis da zastupas- jednostavno i ubitacno sa akcentom na ubitacno naravno.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ne bih da se upuštam u novu raspravu. Backhand zaslužuje posebnu temu, u kojoj ćemo divaniti o njegovoj primeni.
Spremam novi snimak. U stvari, ovo su neki stari snimci koje seckam sa nekih starih diskova, ko zna odakle.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Klasičan primer internet forumaških sranja koje nam slede do otvaranja sezone :D
1. Mix je sasvim u pravu
2. St. Igor je sasvim u pravu

3. Mix misli da je SAMO on u pravu
4. I Igor ne da na sebe i on misli da je ON VIŠE U PRAVU
...

Zaključak (Milančetov):
NARAVNO DA SU OBOJICA U PRAVU - svako sa svoje tačke gledišta!!!
1. Mix voli da prosuši muvu a i ne obožava backhand
2. St.Igor voli sve što vole mladi, a backhand je stvarno logičan u datoj situaciji

P.S. Naravno da sam samo ja u pravu :bleh:

 

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
Milance ti si analiticar kojeg bi FBI pozeleo u svojim redovima ali ovaj depresivni pocetak jeseni je ko stvoren za ovakve rasprave ! Volim kad smo svi u pravu!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Otvorite temu "Backhand", pa ću da vam objasnim šta je to. Do tada moraću da branim svoj video od ovakvih "napada"  :doh:. U situaciji na snimku, ne postoji nikakva potreba za backhand-om.
Kako ja sad to da objasnim Milančetu i Igoru. Možda bi oni izveli backhand. Tako je i trebalo da napišu: "Ja bih izveo backhand", a ne "bolje bi bilo...". Nema bolje od... :lol: :hammer:
Evo još jednog isečka iz mojih video zapisa. Da vidimo gde sam sad pogrešio.
http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=video&file=MIXMASTER_Fly_Casting_With_Ease2.avi
Napominjem da je ovo tehnika mušičarenja mokrim muvama kojom sam ulovio puno pastrmki ove godine u Nišavi.
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
648
Broj reagovanja
19
Mix, da li je ovo "right reach" ?
Lepo izgleda sve u svemu...
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Malo "reach"-a i malo "mending"-a. Sve je OK. :tbumb:
P.S.
Nemam ja primedbi ni na onaj prethodni. Svako radi onako kako voli, onako kako najbolje zna i onako kako mu je najlakše.  :)
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Djomla je napisao(la):
Mix, da li je ovo "right reach" ?
Lepo izgleda sve u svemu...
Ovo je tehnika ubrzanja nimfe do brzine veće od brzine zvuka, tako da nimfa dolazi do pastrmke pre bućkanja i ona je bez bojazni uzima.  :hammer:  Pad nimfe u vodu čuje se tek kada je pastrmka u torbi i ona tada može da se buni koliko hoće, kasno je. :lol:
Jebote, ovaj Fly Casting je kao Kung Fu.  ???
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
648
Broj reagovanja
19
Ma daj Mix , mislis supersaonicna nimfa...  :D
 

Ljatifi

Junior member
Učlanjen(a)
29.10.2007.
Poruke
29
Broj reagovanja
0
Milance je napisao(la):
Klasičan primer internet forumaških sranja koje nam slede do otvaranja sezone :D
1. Mix je sasvim u pravu
2. St. Igor je sasvim u pravu

3. Mix misli da je SAMO on u pravu
4. I Igor ne da na sebe i on misli da je ON VIŠE U PRAVU
...

Zaključak (Milančetov):
NARAVNO DA SU OBOJICA U PRAVU - svako sa svoje tačke gledišta!!!
1. Mix voli da prosuši muvu a i ne obožava backhand
2. St.Igor voli sve što vole mladi, a backhand je stvarno logičan u datoj situaciji

P.S. Naravno da sam samo ja u pravu :bleh:


A otkud TI znas da su oni u pravu ili nisu u pravu? Mora da imas jake argumente kada tako samouvereno nastupas i nameces se kao sudija i neko ko zna!

A mozda si i gori od njih, to obicno tako biva ...

Lj.

 

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
Otvorite temu "Backhand", pa ću da vam objasnim šta je to.

Hvala , ne treba gledamo mi Djokovica,Kriegera,Joannu , Nadala i ostale koji mnogo cesce upraznjavaju backhand od tebe.
Zar je moguće, Igore, da ti na ovom snimku izgledam kao maneken?  Pogledaj ponovo. Obrati pažnju na povijenost kičme i pogled uprt u "sumnjivu tačku".
Ne, izgledaš ko Neša Galija, maneken je neko ko izgleda mnogo lepše.
 

Ljatifi

Junior member
Učlanjen(a)
29.10.2007.
Poruke
29
Broj reagovanja
0
Ne, izgledaš ko Neša Galija, maneken je neko ko izgleda mnogo lepše.

[/quote]

:tbumb: :tbumb: :tbumb: Hehehe ...
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Maneken ili šminker, na nekoj reci Balkana, ili je homoseksualac ili babojebac. Pored naših reka ima samo ribolovaca-muškaraca i deda i baba koji zalivaju bašte i napasaju stoku.
Trudim se da niko od njih ne pomisli da sam privlačan. :doh:
 

Ljatifi

Junior member
Učlanjen(a)
29.10.2007.
Poruke
29
Broj reagovanja
0
Mixmaster je napisao(la):
Maneken ili šminker, na nekoj reci Balkana, ili je homoseksualac ili babojebac. Pored naših reka ima samo ribolovaca-muškaraca i deda i baba koji zalivaju bašte i napasaju stoku.
Trudim se da niko od njih ne pomisli da sam privlačan. :doh:

Osnivacu Musicarske Sekcije u Nisu! Ti da pocnes da navijas za sistem koji vlada, jer on upravo stvara takve kao sto si ti!
Ne kudi vec velicaj dok mozes ...
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ljatifi, mudrače, jesi li posećivao musicarenje.complex?  ???
 
Vrh Dno