Dragoceni snimci

Ljatifi

Junior member
Učlanjen(a)
29.10.2007.
Poruke
29
Broj reagovanja
0
Upravo sam bio tamo, hvala sto me podseti!
Videh novi tekst o nimfarenju, izgleda mi zanimljivo ...

Mada i ovo www.musicarenje.orgijanje nije lose, samo se ne vodi racuna o higijeni  :(
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Orgijanje=orgazam. Proveri gaće.  :gace:
E, a uskoro ćemo i mi raspaliti po prepisivanju i prevođenju tekstova iz knjiga i časopisa. Ne brini. Do sad smo insistirali da se sve piše iz glave, ali napunićemo se i mi prevodima. Znaš kakvu literaturu imam ovde, nsa dohvat ruke? Auuuuuuu :eek:
Pola tekstova će da bude u fazonu "Američki mušičsar...", "... iz države Mississipi...", "..kada je Steve pozvao telefonom Johnsona..."... Videćeš, oduševićeš se i oslobodićeš se .complexa. :wacko:
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Tisina!
Da ne pocnem da brisem sve. Dosta sa offtopicovanjem pobogu.
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.132
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Eto, naljutiste Lazu. Šta će sad da bude, ne smem ni da pomislim. :eek:
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Fala ti MIx, ovaj tvoj link mi je otvorio i neku plavojku koja mi sad onako gologuza djuska po desctopu. joooooooooj
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Uf, uf, uf...u ovoj temi ima zanimljivih snimaka, ali i provokacija iz vremena "hladnog rata" sa mus.com  :hammer:.
Moram češće da snimam svoje zabacivanje i dajem razne bombastične nazive svakom pokretu. Jeste li čuli za "Halfpower underbush cast", "Lasso curve cast" ili "Low double snap"?
A neophodni "Bushblast cast"?
???
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Mixmaster je napisao(la):
Uf, uf, uf...u ovoj temi ima zanimljivih snimaka, ali i provokacija iz vremena "hladnog rata" sa mus.com  :hammer:.
Moram češće da snimam svoje zabacivanje i dajem razne bombastične nazive svakom pokretu. Jeste li čuli za "Halfpower underbush cast", "Lasso curve cast" ili "Low double snap"?
A neophodni "Bushblast cast"?
???

Kako nisam cuo? Svi su u istoj grupi specijalnih zabacaja, zajednickog imena Shit cast :D :D
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
simpson H je napisao(la):
Mixmaster je napisao(la):
Uf, uf, uf...u ovoj temi ima zanimljivih snimaka, ali i provokacija iz vremena "hladnog rata" sa mus.com  :hammer:.
Moram češće da snimam svoje zabacivanje i dajem razne bombastične nazive svakom pokretu. Jeste li čuli za "Halfpower underbush cast", "Lasso curve cast" ili "Low double snap"?
A neophodni "Bushblast cast"?
???

Kako nisam cuo? Svi su u istoj grupi specijalnih zabacaja, zajednickog imena Shit cast :D :D

To je tačno. Klenovi i pastrmke su im dali taj jedinstveni naziv.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Mixmaster je napisao(la):
Evo jednog početnika u FC-u. Snimljen je kako se mrsi sa priobalnim granjem. Pravi primer nepravilnog zabacivanja. :hammer:
http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=video&file=MIXMASTER_Fly_Casting_With_Ease.avi
da umem da izvedem trećinu ovog ,gde bi mi kraj bio. svaka čast  :tbumb:
 
Vrh Dno