Drina, raj za mušičare

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Posebna je reka ova Drina. Tesko mi je da opisem osecanja vezana za nju. Secam se da sam pri prvoj poseti bio ravnodusan. Osetio sam da mi je usla pod kozu tek kad sam bio kod Uzica, kad sam zeleo da se vratim.Nisam bio jedini u kolima koji se osecao tako....
 

Drina

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2006.
Poruke
147
Broj reagovanja
0
Mislim da ovu sliku DRINE nisam stavijo
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Kombinacija free musicarenja, malo takmicenja 4 kolo MFS-a, druzenje, zezanje, motanje, krkanje i dobar odmor su me propratili nekoliko dana na Drini. Zao mi je sto mi je najmanje slika sa reke. Bistro svima
 

Prilozi

  • 15.jpg
    15.jpg
    196,5 KB · Pregleda: 628
  • 4.jpg
    4.jpg
    224,6 KB · Pregleda: 542
  • 22.jpg
    22.jpg
    203,3 KB · Pregleda: 594
  • 21.jpg
    21.jpg
    176 KB · Pregleda: 620
  • 20.jpg
    20.jpg
    150,2 KB · Pregleda: 590
  • 19.jpg
    19.jpg
    177,9 KB · Pregleda: 681
  • 18.jpg
    18.jpg
    287,2 KB · Pregleda: 647
  • 16.jpg
    16.jpg
    225,2 KB · Pregleda: 634
  • 7.jpg
    7.jpg
    152,4 KB · Pregleda: 585
  • 5.jpg
    5.jpg
    203,5 KB · Pregleda: 797

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Djole ti i Kuzma ste bili u nekom indikator fazonu :D.
A pomislio sam da Milance nosi kecelju kao glavni kuvar kad ono Simms :doh:
Za predzadnju sliku imam samo ovo  :D :D :D :D :D :D :D
Sad ozbiljno zalim sto nisam bio bez obzira sto riba nije dobro radila jer je vidim druzenje bilo na najvisem nivou. A kako i ne bi kad su sve ovo pozitivni ljudi.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Bilo je drustva iz susedne nam CG a imali smo i extra drustvo iz Banja luke koje nam je u nasitnije detalje predstavilo sve vode kao i riblji fond u njima. I mislim da cu se uskoro odazvati njihom pozivu da im budem gost na njihovim predivnim rekama. E tog puta izuzecu Ribnik. A evo i kako je lipljan radio ovih dana.Slika najbolje islistruje sve.

NA KOJU LI MUVU DA GA ..........
 

Prilozi

  • 13.jpg
    13.jpg
    176,1 KB · Pregleda: 540

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
A livada. Pa naravno. Ne moze se bez nje. Iskporistio se po koji trenutak u pauzi ili kada Drina onemogucava pecanje.
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    280,7 KB · Pregleda: 504
  • 4.jpg
    4.jpg
    224,6 KB · Pregleda: 433

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Kakvi su rezultati 4. kola?

P.S. Jel vam ostalo nešto CDC-a posle Dragojlovićevog vezivanja ;)
index.php

 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Djole je napisao(la):
To sve njegovo. A sumnjam da ce da mu nestane koliko ga ima  ;)
:D :D :D :D :D
Bilo je za predpostaviti!
Si vido Djole čovek ko na leba da maže CDC ;) :D
Sad šalu na stranu, obično se ljudi usmere mahom ili na FC ili na FT (retko na oba), ali Ivan em je FC EFFA instruktor em čovek mota ko zmaj :tbumb:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Naslov topic-a je DRINA RAJ ZA MUŠIČARE, ali često bude kao i na takmičenju DRINA PAKAO ZA MUŠIČARE!!!
Neka, neka, ono što pruža Drina nema nijedna druga reka. Ja nisam pecao, doleteo sam na takmičenje, bio bez šanse da uhvatim ribu i odleteo naazad ali sam svejedno zadovoljan što sam bio :tbumb:
PS. Dolazi najgori period na Drini, treba sada biti strpljiv do rane jeseni. Svaki ulov je uspeh!!!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Počinje polako ali sigurno da me muči ta Drina. Vesti koje mi pristižu sa te reke me sva više ohrabruju da joj posvetim ozbiljnu pažnju.
Voleo bih da me "drinski asovi", poput Milančeta, Šumadinca, Saleta i ostalih oraspolože lepim fotografijama sa te reke. Hajde momci, dajte slike svojih omiljenih mesta i krupnih lipljenova.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Mixmaster je napisao(la):
Počinje polako ali sigurno da me muči ta Drina. Vesti koje mi pristižu sa te reke me sva više ohrabruju da joj posvetim ozbiljnu pažnju.
Voleo bih da me "drinski asovi", poput Milančeta, Šumadinca, Saleta i ostalih oraspolože lepim fotografijama sa te reke. Hajde momci, dajte slike svojih omiljenih mesta i krupnih lipljenova.

Ni slucajno ne postavljajte slike, neka dodje na Drinu pa da slika, dosta se izvlacio :D
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ma, ja ću sigurno da slikam i Drinu i babaroge, ali hoću još malo da razrađujem planove uz vaše slike. Treba iskoristiti ovaj moj stomačni grip i visoku temperaturu da se naložim za oktobarske lipljene na Drini.
Hoću slike!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Mixmaster je napisao(la):
Ma, ja ću sigurno da slikam i Drinu i babaroge, ali hoću još malo da razrađujem planove uz vaše slike. Treba iskoristiti ovaj moj stomačni grip i visoku temperaturu da se naložim za oktobarske lipljene na Drini.
Hoću slike!

Aaaa ti ides na sigurniju varijantu, oktobar :D Dodji sad Vuce Mandusicu
 
Vrh Dno