DUNAVSKI KABADAHIJA

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
to za Neru prvi put cujem...uzas....znam za Karas da za sada,na srecu,nisam video mreze,inace i ja gde god vidim koju,vadjenje.....a pazi,ni ovi sa kantom nisu manje zlo..nije da sad nekog uzdizem,a drugog nipodistavam,ali koja je logika da kad dodjes na vodu i dobro prodjes(pun jupol) SVE odneses i tako hiljadu puta....puta hiljadu ljudi.....
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
tomos rider je napisao(la):
... koja je logika da kad dodjes na vodu i dobro prodjes(pun jupol) SVE odneses i tako hiljadu puta....puta hiljadu ljudi.....

To je istina!  :(

Kad čovek nema mere to je baš želostno!  :'(
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
zato treba usmeravati ljude,naravno,one koji lakse uce i shvataju stvari kako priroda funkcionise......treba raditi na mladjim prirastajima,ali ne davati im odmah plovak u ruke i uciti ih kako je samo saran riba,ostale su djubre......ima tu dosta tema na koje bi klinci mogli da se upute.....svaki covek nosi u sebi i dobro i lose,razlika je u onome sta prevagne..... :)
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Gledam danas ovu sliku i sa žaljenjem konstatujem da ove godine nije bilo dana da je voda bila ovoliko prozirna!Kad je ovakva voda bucov se mnogo lakše registruje kad ne juri,često prave cepanice prolaze na metar od obale,i lakše ih je uočiti i plasirati im muvu!Ove sezone ovakva voda je bila samo nedelju dana nakon mresta i tada je bucov najbolje radio!Nakon onog poplavnog talas Dunav je dobio neku tamno zelenu mutljak boju,i nikako nije dobar za mušičarenje!
 

Prilozi

  • napad.jpeg
    napad.jpeg
    192,6 KB · Pregleda: 297

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Kod mene Drina bez prestanka mutna,ni jedna riba ne radi,kako treba.Juče čak izlazio sa varalicom,čisto da vidim gdje i šta se dešava,šipak,ko kuća.Sve sam probao i na kraju tužno konstatovao da je ova 2010,prije završena nego što je i počela.
Bucova nisam vidio tokom cjele godine!
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
tommylee je napisao(la):
Bucova nisam vidio tokom cjele godine!
Dole je sigurno!Verovatno u lov na površinu izlazi rano ujutru ili u sumrak!
 
Vrh Dno