Ekspedicija PLIVA 2006!!!

simon

Junior member
Učlanjen(a)
05.09.2006.
Poruke
81
Broj reagovanja
0
cek bre nesto mi nije jasno treba da stois u cokulama u vodi a carape pune vode!!!pa jadni prsti!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Simon wrote:
cek bre nesto mi nije jasno treba da stois u cokulama u vodi a carape pune vode!!!pa jadni prsti!

To ti je bre Simone, pirotski modni detalj na americkom kombinezonu :lol: .
Carape su nepromocive (neoprenske)!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
E Mixe svaka ti čast :-D ehehehe.... "Niko nema što ..... made". ;-) Koliko dugo nevidoh gumene opanke, e alal ti vera!!! Ne mogu prestati da se smejem.... :-D
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Treba biti sto tisi, narocito kad gazis po dnu reke. Ove pirotske popke su najbolje za to. Kao da ih zbog toga proizvode. To sto ih seljaci nose po blatu i vodi, samo dokazuje da su za gazenje po prirodnim stvarima odlicne. Kupio sam ih pre par godina i odusevio se. Toliko mi se dopalo ovo otkrovenje, da sam ih, bez imalo stida nosio kroz grad, kad bih isao do obliznje Nisave. Znao sam da ce ljudi znati da nisam dziber, jer takvi u grad dolaze u izglancanim cipelama i kineskim sarenim patikama. Popke ostavljaju kod kuce. Cuo sam i da su se jedno vreme izvozile u Italiju, gde su bile modni hit na mediteranskim plazama.
Glavna osobina im je da ne lupaju kao klompe i opipavaju svaku neravninu na dnu reke, sto pomaze pri necujnom prilazenju ribi. Druga takodje vazna osobina im je sto kostaju oko 50 puta manje od koznih, klompastih, cokula, koje se preporucuju za gazu.
A svidjaju mi se i Orvisove patike za gazenje po morskim plicacima. Mozda bi one mogle da zamene ove (bez razloga)omrazene popke.
 

simon

Junior member
Učlanjen(a)
05.09.2006.
Poruke
81
Broj reagovanja
0
he,brvo za srbe sto izmislise opanke!nisam znao kako to ide al znaci da dobro sluze!ima da kupim troje! jedne za pecanje,jedne za u njivu a jedne za GRAD:)))!
 
Vrh Dno