Ekspedicija PLIVA 2006!!!

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Posto smo ovako sbrda-zdola uspeli da se skupimo i neko organizujemo da odemo na cuvenu Plivu, red je i da saopstim sastave timova, u belo-sivim dresevima iza kojih stoji generalni sponzor "NS-Zlatic"-Ivanjica, inace proizvodjac montaznih kuca, cine: Milance, MixMaster i ja. Na vama ostaje da malo komentarisete sve ovo, a na nama je da osvetlamo obraz i maznemo koju dzukelu od lipljana. Obecavamo mnogo lepih fotografija. Pozdrav do ponedeljaka!
 
M

Mr.Zakula

Guest
Razbite ih momci,shta da vam kazem...??Zelim vam srecu,bistro!!Napravite i lepe fotke...Pozdrav od mladog Zakule...
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
E to je super vest. Sad se tamo lepo dokazujte, svadjajte-mirite, merite stapove i musice, napecajte se, pricajte... A kad se vratite, dajte malo manje destrukcije. (razjuricete i ovo malo ljudi koji su voljni da nesto pitaju ili ispricju)
A kad budete primali nagrade obavezno da se zahvalite i ovom sajtu i coveku koji stoji iza njega i trpi nas ovakve kakvi smo :)
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Milance zvani pomiritelj i ujedinitelj trudice se da sve bude OK. Boricemo se muski ;-) pa sta bude
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ja sam vec u Pancevu, kod Milanceta. Setam celo jutro pored mutnog Tamisa i raspitujem se kod ribolovaca, sta se roji.
Trebalo bi da krenemo prema Bosni za nekoliko sati, cim Sumadinac pristigne. Nadam se da su mu kutije pune sitnih muva, jer me mrzi da ih sad pravim. Ako bude lipljen trazio muve sitnije od 14, moracu na licu mesta da ih pravim. Sve mi mirise da ce tako i biti.
Valjda cemo i na Ribnik svratiti, a tamo nas ceka cuveni Simpson. Nadam se da nije sve ribe poplasio.
 

simon

Junior member
Učlanjen(a)
05.09.2006.
Poruke
81
Broj reagovanja
0
PA dobro bre Laki zar ovde da mi zapne sajt i ne postavi poruku!!!!momci pozdrav i bistro,sredite te pacere i dajte im adresu sajta da uce od najboljih!:)))
i popite koje pivo za drugove koji su ostali kuci da vas bodre!!!
Cekamo vas u ponedeljak pa da proslavimo prvo mesto!!!!!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ajde pa bistro. Ne ocekujem manje od prvog mesta inace ne pojavljute se na sajtu :lol:
A ja cu da sredjujem sajt ko budala da se cim budete vratili povata te za gusu ii za guzu u zavisnosti koliko se budete sprijateljili.
 

simon

Junior member
Učlanjen(a)
05.09.2006.
Poruke
81
Broj reagovanja
0
Laki bogami ovde ce pre biti za guzu jel saljem poruke a oni ne odgovaraju,nekultura il ko zna sta vec...
Kolege IZVINJENJE al ovo je bilo jace od mene!!!
 

rasho

Senior member
Učlanjen(a)
29.11.2005.
Poruke
114
Broj reagovanja
1
Lokacija
Novi Sad
Pozdrav, nisam se javljao dugo dugo pa citam sve redom :) , sto se tice takmicenja (nadam se da mislite na "PLIVA ZLATNI LIPLJEN 2006") upravo sam dobio rezultate od takmicarske komisije i mozete ih pogledati
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ni manje ni vise osvojise prvo mesto :hammer: :hammer:

Al' u nekom drugom zivotu :lol: , pokupili prnje kad su videli sta ih ceka na Plivi, odustali od takmicenja i dosli kod chiche na Ribnik :hammer:

Izvestaj necu ja da pisem, ima ko ce!!
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Zli Homer se odmah javio sa zluradim komentarima, ali evo ja kao organizator ekspedicije da prozborim koju. Takmicenje na Plivi je prebaceno sa subote na nedelju zbog nekih problema organizatora, a mi smo isplanirali da u nedelju odemo na Ribnik gde su mene cekala moji kumovi, Sumadinca novi stap a ni Mixmaster ni Sumadinac nikada nisu bili na Ribniku i zeleli su da ga vide. Tako da smo pecali u subotu na Plivi, (svi smo se upisali s Plivskim zutim lipljenovima) spakovali i preskocili u nedelju preko brda na Ribnik. Takodje i jedan od osnovnih razloga ove misije je bio da pokusam nemoguce, spojim Mixmastera i Simpsona i okupim sto vise posetioca ovog sajta na jednom mestu. Dakle bili su tamo Milance, Mixmaster, Sumadinac, Simpson H, Bud (koji je klepio najveceg lipjena pred svima, bravo Bud :) ) i verovatno jos neko od manje aktivnih clanova. Slike cete videti kada proradi galerija, a druzenje je bilo super. O pecanju ce se jos nesto napisati, zao mi je sto smo izneverili vasa navijacka ocekivanja, ali nemoguce je bilo uraditi sve ovo za samo 2 dana. Da nismo ugovorili ove susrete u nedelju sigurno bi se takmicili mada smo objektivno tamo bili autsajderi zboga nacina ribolova.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Pardon u tekstu pise "u subotu na Ribniku" a treba "u subotu na Plivi" !!! Edit Lucky
 

rasho

Senior member
Učlanjen(a)
29.11.2005.
Poruke
114
Broj reagovanja
1
Lokacija
Novi Sad
drago mi je da ste bili malo u bosni na pecanju, da malo razgledate nase vode, nadam se da ce te cesce dolaziti jer ima ima toga jos koliko hoces da se vidi, reviri nicu bukvalno po jedan do dva godisnje i stvarno covjek ne zna gdje bi prije pecao, mogu slobodno (i s ponosom da kazem) da ukoliko ovako nastavimo u bosni da ce mo biti MNOGO JAKI :)
 
Vrh Dno