Epoxy Strimeri

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Ovim malim planiram da probam krupnog protfisa.


       
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Zvezdane zna li cerka kako joj je zavrsila barbika :eek:, ili si rekao da je otisla u setnju :bye:?
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Sinoc sam napravio ovog strimercica,a kad sam ga danas probao na vodi rekao sam sebi da za bucova sada pravim samo ovakve stvari.U vodi izgleda kao prava riba,akcija je neverovatna,ne znam cime sam vise odusevljen,flashabuom ili paunovim perom,posebno kad se vodi u kratkim tzajima,ma kao pravi keder.S'proleca nesto vise flashabua,leti nesto manje,i mislim da za bucova nece biti boljeg zalogaja.Epoxy je prava stvar,pravo osvezenje za mene,nemogu da docekam da bucko krene da lupa.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
zvezdan je napisao(la):
Sinoc sam napravio ovog strimercica,a kad sam ga danas probao na vodi rekao sam sebi da za bucova sada pravim samo ovakve stvari.U vodi izgleda kao prava riba,akcija je neverovatna,ne znam cime sam vise odusevljen,flashabuom ili paunovim perom,posebno kad se vodi u kratkim tzajima,ma kao pravi keder.S'proleca nesto vise flashabua,leti nesto manje,i mislim da za bucova nece biti boljeg zalogaja.Epoxy je prava stvar,pravo osvezenje za mene,nemogu da docekam da bucko krene da lupa.

Odlican strimer, vidim kod koga cu da se grebem kada me put nanese ka tebi. Gde spartas okolo po komsiluku
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Samo nek te put nanese,za ostalo cemo lako,napunio sam kutiju sa ovakvim strimerima.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Puni jos mi se menjamo: damo jednu za dve  ;), Nisi daleko samo bucov nek promrda dobro
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
@zvezdane, odlican bomboncic (candy fly). Pogledaj ovako nesto
surf candy
Surf9.jpg

http://www.aswf.org/saltwater_flies_for_web/bob_popovics/saltwater_flies_bob_surfca.html
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Tako samo ih vi ispucavajte. Licno nemam ni jednu varijaciju ovih. Sto, nemam pojma al vidim nateracete me da se porazmislim.  :tbumb: za sve ove strimere
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Ovo je super strimer sigurno,samo mi se kod njega ne svidja na kojoj je udici uradjen,jer bucov dosta puta zbog siline napada omasi udicu .Zato sam ja ovog mog radio na udici duzeg vrata.Ma gotovo je,kad sam video kako ovo izgleda u vodi resio sam da ubuduce za bucovske strimere trosim samo epoxy,flashabu,pauna ili lisicu
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
pa da, udica sa surfcandy-a ne mora biti takva, ona se prilagođava vrsti ribe koju se lovi. To sam ti predložio kao jedan sličan primer. Nadam se lepim pričama i slikama bucova koje češ izbockati ove godine  :yeswink:
 

bole

Newbie
Učlanjen(a)
08.06.2007.
Poruke
11
Broj reagovanja
0
Momci,ovi epoxi modeli su vrlo ..bozovni.Stas mislite da li SLINKY FIBER moze
da se upotrebi za ribice sa epoxi ljepilom.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Naravno da može, evo ovde imaš jedan primer http://wildernessangler.blogspot.com/2007/10/blakes-baitfish.html
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Danas sam napravio ova dva po ugledu na neke sa stranih sajtova,samo sto sam malo modifikovao i dodao pauna na gornjem za ledja.
 
Vrh Dno