Euronymphing

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
Najvaznije za pocetnike je da idu na vodu gde sigurno ima ribe i da idu sa nekim ko zna sta radi inace je jalov posao, ako nema ribe ili se ne hrani tog dana a nemas reper prema nekome ko tacno zna sta radi, onda ne znas da li gresis u vodjenju, u musici, da li je musica sisla gde treba, u sunjanju ili necem petom...
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.179
Lokacija
Čačak
Najvaznije za pocetnike je da idu na vodu gde sigurno ima ribe i da idu sa nekim ko zna sta radi inace je jalov posao, ako nema ribe ili se ne hrani tog dana a nemas reper prema nekome ko tacno zna sta radi, onda ne znas da li gresis u vodjenju, u musici, da li je musica sisla gde treba, u sunjanju ili necem petom...
Jako zanimljiv savet. Iskreno svidja mi se bas. Obicno bih posavetovao prvi deo ... Drugi mi nije pao na pamet uopste. Bravo
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
Ja inace ne volim nimfarenje, prihvatio sam ga iz nuzde i nisam narocito efikasan u stvarima koje ne volim, kada nimfarim na vodu uvek nosim dva stapa gde je drugi komplet za suvu ili strimer, discipline koje mnogo vise volim, i na prvu naznaku primene odmah rotiram komplet, kada nosim samo jedan stap bacacu samo suvu ili samo strimer...u nimfarenju ne vidim nikakvu estetiku niti zadovoljstvo, samo efikasnost a na vodu ne idem da bi se takmicio
 
Vrh Dno