Fazanka

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Udica #12
Telo/rep:Fazan.
Rebra:Bakarna zica.
Noge:Light brown.
Glava:Orange.

Pozdrav.
Marko.

 

Prilozi

  • Fazanka..jpg
    Fazanka..jpg
    198,5 KB · Pregleda: 316

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
na druzenju u galovici a i tokom pecanja, Bokac, Goran i ja smo pominjali otisak koji muva ostavlja kad je na vodi...mislim na pravu muvu.
u jednom od filmova koje skidoh sa neta neki lik je radio nogice na muvi od srnece dlake u petlji, namota ih u grudi, policelonom ih razdvoji sa strana dok muva sa trbusne strane ostaje ravna....takva muva lepo lezi na vodi, ostavlja izuzetan otisak, a i lovi lepo.

Crni ima odlicne muve vezane u tom stilu, i sam sam vezao nekoliko. medjutim ovako je lakse, sa obicnim pevcom koga treba osisati odozdo. nogice ne treba previse gusto namotati...

imgp2970a.jpg


imgp2974q.jpg


jeste da nije nista novo, ali ovo je samo jednostavnija varijanta koju nisam primetio da ljudi cesto koriste (a i obecao sam crnom varijaciju za njegove nogiice sto radi od srne)
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Fino druze  :tbumb: slicnu kombinaciju koristim kod majskih kojima su nozice od petla a telo od policelona.Zaboravio si da napomenes da je potrebno kvalitetno geneticko pero za ovakve musice.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
obavezno kvalitetno pero.

ovo definitivno nije nista novo ali je zapostavljeno cini mi se
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
evo po uzoru na muve koje je Crni doktorirao....ova je slabije oradjena

materijali su:

rep: petao
telo: fazan porebren zicom
krila: cdc
nogice: jelen

imgp3038d.jpg


imgp3037o.jpg
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Fazanka na #12 sa kracim vratom,grudi: zec natural i flesh mix.

Pozdrav.
Marko.
 

Prilozi

  • Fazanka suva..jpg
    Fazanka suva..jpg
    107,8 KB · Pregleda: 336

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
kad pravis repice za fazane suve, koristi petlova pera....inace najmanja je i najbolja :)
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Klenarosu, kritike su dobronamerne da bi napredovao posto vidim da si pocetnik. #14 krila su manja nego sto treba. Na svim su tela deblja nego sto valja. Ja bih smanjio deo gde su nogice, isuvise mi je sirok. Dabing u grudnom delu jo ok ideja, ona zuta bojs je onako malo cudna ali podrzavam experiment. Na svim glava nije dobra. Ponavljam da ti druze ne kenjam vec ukazujem na greske da bi bio sve bolji.
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Druze ne stavljam ja bakarnu zicu na suvu fazanku :nowink: Mozda ti se ucinilo od fazanove badrljice jos +blic  :yeswink:

Naravno pocetnik sam i prihvatam sve kritike :) Ispravljajte gdje god vidite greske  :bye:
 
Vrh Dno