FC terminologija

nickollica

Junior member
Učlanjen(a)
04.05.2007.
Poruke
46
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
citah malo ovu temu...i iz ugla jednog pocetnika mislim da sam lakse naucio turski (citanje i pisanje) nego da musicarim sa sve vasim pojmovima...  :smoke:
mislim da imam predlog..napravite jos jednu temu..terminologija ili osnove za pocetnike,kurs musicarenja ili sta god.. koja ce biti zakljucana i u koju ce se dodavati po koja definicija ,koju siroke narodne mase ovog foruma prihvate kao sveopsu definiciju a koja se moze dodati u zakljucanu temu samo uz  poziciju-moderator,Full Member, itd.Tako da napravite jedan mini recnik pojmova koje bi svaki osnovac musicar morao da zna...makar teoriju a praksu sa vec iskusnijim kolegama da stice...

previse ste otisli u dubiozu dal je stop, stop stapa ili ruke...iz moje perspektive kontam da "Može da bidne, ne mora da znači" ::)
 

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
100% si u pravu,ali nije ovo jedina tema koja je zasrana :-X,ima toga kolko oces :D,i moja ideja je bila da to lici na nesto o cemu ti pricas i tako je i pocelo ,kad ono medjutim......
 

zekafly

Senior member
Učlanjen(a)
28.02.2010.
Poruke
154
Broj reagovanja
0
Nema od te ljubavi, Igore ništa. Kad jedan pokret ima tri najmanje različita naziva i još trideset modulacija, najbolje je zaboraviti i pozvati ljude na prezentacije oči u oči s onima koji to znaju. I onda , e tako se to radi, a zovite ga kako vam volja. I već na Drini za vikend će biti svašta da se nauči. Pa izvolite, i zaboravite na nazive.
 
Vrh Dno