Grza

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Aleksa najvise riba uhvatio.
Mafke, sta imam da komentarisem kad je prelepo. Cak i po vodi koja nosi lisce... Iskreno prelepo mi je pecanje bilo. Ponavljam prvom prilikom.

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
oholi je napisao(la):
Pa nije zabranjeno[emoji14]Hvala ;)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

Nije zabranjeno al je ružno  :bleh:,pa zar na ladan beton(mokru zemlju) sine vladimire
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Mokra zemlja... To je ok. Nece nista da joj fali. Naravno samo barbles.

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Ja sam na Grzi pecao nekoliko puta, odatle i ideja... :) Prelepa reka po izgledu meni najlepsa reka Srbije, sa onom svojim krecnjakom, koritima i kaskadama jedinstvena. Kad bi se doterala malo u red bila bi pravi dragulj... Ribe ima, jeste da nema riba preko 40+ koga to briga kad je reka onako lepa. Nas trojca za 3h pecanja 20+ riba, sta ces lepse... Na gornjem jezeru 3 ribe 30+cm su me namucile i nista, jednoj sam strimera preko glave provozao samo me nervozno pogledala... Grzu bi preporucio svima, po meni najlepsa april, dok nestignu izletnici kad oni dodju tu joj je kraj... :(


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Hvala momci na lepom misljenju o Grzi. Za nju sam sentimentalno vezan,iako gledam kako propada meni je lepotica,a jos na 35 km,

Mixmaster ne stedi reci kada treba ispljuvati ovu  reku. Ima dana kada su kante za otpatke prepune,ali bar ima kanti pa djubre nije kao ranije

svuda unaokolo. S'dolaskom lepseg vremena ljudi koji odrzavaju  deo reke su agilniji.
 
A

Aleksandar993

Guest
Ja sam isao prvi put kao klinac pa sada. Prelepo je zaista kao sto kaze Tihi.

Ima ogromnog potencijala da postane mozda cak i najveci fly revir u zemlji sa ona dva fantasticna jezera.

Ali dzaba kada nemamo ljude za to...

Sent from my HTC One using Tapatalk

 
A

Aleksandar993

Guest
Da znaš da volemo! :D

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Meni pravo uzivanje

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Obožavam Grzu ali se svaki put iznerviram kad vidim ogradjenu obalu žicom i kapijama. Ko to ima pravo da zatvori prilaz reci? :/

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 
Vrh Dno