Grza

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Tacno tako...
Te dve stvari nisu za poredjenje.
Evo u Crnoj gori ima Lim, Moraca, Tara itd ali pored ovih reka dosta ljudi iz CG posecuje male recice koje mogu da ponude drugaciji ambijent i drugaciji ribolovacki dozivljaj...i tak kako se peca na Mrtvici, Zlorecici, Bistrici, Bukovici itd ko ce da zna
Ja licno volim vece vode gde mozes da se razmases i gde je skroz drugaciji pristup ribolovu nego na manjim recicama ali volim i male recice gde se ribolov pretvara u avanturu savladavanja mini kanjona, sunjanja kroz granje, smenjivanje terena, neizvesnosti sta je iza one krivine ili posle onog neprohodnog dela gde nas radoznalost vuce da idemo sve dalje i dalje...
Moderatori mogu da otvore novu temu da ne pisemo ovde o tome... nesto tipa velike reke vs potoci ili sl
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
12
Nikudovacka reka  na padinama Pesterca se nalazi i zovu je tako jer je reka ponornica .. od nje izviru Grza i Crnica tj Paracinske reke reke koje su prepune bile pasrmkom , krkusom , klenom,  godrnji deo toka samo pastrmka tj u jezerima na Grzi ima i klenova .. Crnica u kanjonu  izvire sa  druge strane u Sisojevcu tj popularnom Sisevcu gde ima izvoriste vrele vode mozete i da se kupate i  pecate sarana tu napravili vestacko jezero ..idite na sajt Sisevac i videcete .. takodje ima pastrmke i prelep kanjon ko nije bio nek prodje..
A sad da je veca svi  bi mi voleli ali i ovakva je lepa.
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
simpson H je napisao(la):

Ja musicarim od svoje 16-te godine, znaci 12 godina...
Prosao sam vise reka i upecao vise riba od tebe mogu da se kladima.
I ne znam sta smaras vise?
Ti si jedinstven slucaj, nema mnogo takvih, da poseciluju forume i smaraju narod iz razonode.
Ajde idi malo na ostale forume smaraj majke srebrenice ili pedere ili na neki forum mentalno zaostalih osoba...ne sumnjam da si i tamo aktivan i veliki strucnjak.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Milan VB je napisao(la):
Ja musicarim od svoje 16-te godine, znaci 12 godina...
Prosao sam vise reka i upecao vise riba od tebe mogu da se kladima.
I ne znam sta smaras vise?
Ti si jedinstven slucaj, nema mnogo takvih, da poseciluju forume i smaraju narod iz razonode.
Ajde idi malo na ostale forume smaraj majke srebrenice ili pedere ili na neki forum mentalno zaostalih osoba...ne sumnjam da si i tamo aktivan i veliki strucnjak.

Pravo da ti kazem ja bih se obesio kada bih sa iskustvom od 12 godina toliko malo znao o musicarenju. Tim tempom napretka trebace ti jedno 300god da me stignes po znanju :hammer:
 
A

Aleksandar993

Guest
Ajde ne kvarite temu.

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

Nebojsa.kg

Senior member
Učlanjen(a)
04.06.2016.
Poruke
372
Broj reagovanja
1
Lokacija
Kragujevac
Pozdrav ljudi.

Desava li se sta na Grzi? Ja planiram dolazak cim se odlepsa vreme, pa ne bi bilo lose, ako moze neko da me uputi malo, kojim putem iz paracina doci do terena za pecanje, koliko ima km. Gde se parkirati......I druga stvar, ima li klena i pastrmke ?
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Iz Kragujevca mislim da imaš nekih 90-100km, klena imaš u donjem jezeru ali je neuhvatljiv ff opremom, pastrmke ima malo ali je u ovom periodu jako teško loviti zbog minimalnog vodostaja i jako bistre vode, plašljiva je pa se krije ispod grana...

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 

Nebojsa.kg

Senior member
Učlanjen(a)
04.06.2016.
Poruke
372
Broj reagovanja
1
Lokacija
Kragujevac
Nisam bio, ali cuo sam da je priroda ekstra. Tako da je riba u drugom planu. Naravno ako nesto se upeca, super.
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
12
Matorac sa  jezera ..  :)
 

Prilozi

  • DSC_0432-3.jpg
    DSC_0432-3.jpg
    356,4 KB · Pregleda: 229

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Prelep klen :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
12
Postovane kolege musicari ... imam ruznu vest, na ovoj lepoj reci uskoro bice izgradjena MHE  u duzini 2700 m tj ubacice je u cev . JA NE MOGU I NECU DA PRISTANEM NA OVO .
Molim sve kolege da izdvoje koji minut i nadju na face ako ga imaju informacije i peticiju  da potpisu on line protiv toga.
https://www.peticije24.com/spasimo_grzu?fbclid=IwAR1Oo3D0h1e-1f970Z6FQr38rjs88JlXdBNFAcHEM76ZRyLm03qPUzCAiz8
Sirite dalje  i pomozite nasim rekama da ostanu takve kakve jesu.
HVALA
 
Vrh Dno