Grza

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.116
Broj reagovanja
1.167
Lokacija
Čačak
Baki-Pa je napisao(la):
Da bi postali vlasnici, prvo mora da se promeni zakon u Srbiji.
Korisnik.... ne vlasnik.... sto mu u praksi dodje kao isto... useru se u reku, iskoriste vodu kao resurs....dok istekne rok otplate poumirace sve sto je iole mrdalo u reci. Nasa drzava je zona sumraka

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Bravo....veliki uspeh..a sad I na ostale reke isto..samo jako protiv gamadi...
 

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
510
Broj reagovanja
151
Uspeh za Grzu…bravo!  A sta ce biti sa one dve na Crnici koje su predvidjene? Da li neko zna?
 

чаруга

Junior member
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruke
61
Broj reagovanja
11
Vladane, osim jedne oborene vrbe (moguće sasvim drugim ciljem i od sasvim drugih osoba) i obeleženih stabala, uglavnom nema ništa. A i to je bilo krajem prošle sezone. Od tada nema pomaka na uništavanju reke cevima.
S obzirom da se radi o istoj opštini, kao i u gore uslikanom članku, ima nade.
Navodno, čuo sam da ih je neko iz ministarstva odjebao jer nisu u mogućnosti da ukopaju cevi iznad zone stogodišnjih poplava, što je inače apsolutno nemoguće u 80% klisure, tako da i s te strane ima nade...

Jeste da smo srbi, ali ima nade dok god se nisu svi usrali.
 

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
510
Broj reagovanja
151
Hvala ti na odgovoru, Charuga...bicu dole opet u maju.


Pozdrav!
 

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
oldsurehand je napisao(la):
Hvala ti na odgovoru, Charuga...bicu dole opet u maju.


Pozdrav!
владане, нека ти ово буде  једна од новогодишњих  лепих жеља у 2019, и лепо се проведеш!
 

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
510
Broj reagovanja
151
владане, нека ти ово буде  једна од новогодишњих  лепих жеља у 2019, и лепо се проведеш!

Hvala ti Rade, i ja tebi zelim puno lepih trenutaka na vodi u Novoj godini! Ja se uvek sjajno provedem kad obidjem stara mesta… Evo necu navoditi imena reka...par slika iz 2018-te:

20180522_170836_HDR-01.jpg


20180523_170901_HDR-01.jpg


20180517_182753_HDR-01.jpg
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
11
U planu je jedna u kanjonu ispod sela Zabrega tj prema Cementari .. Dosta je nepristupacan deo ali ko zna sve je moguce . Licno sam bio pokretac inicijative oko Grze , no sad je sve na opstini i drzavi narod ovde je reko da ne zeli ..a po EU i njihobim pravima i ako dobiju dozvole sve itd ako narod kaze ne zeli da sve staje . No ovo je Srbija tako da sve ocekujem da je moguce ...Ja licno bih voleo da sve reke zaborave u Srbiji i ovako umiru sve im je manji tok manje vode. ...
 

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
510
Broj reagovanja
151
Veljko,

Cestitke za angazovanje! Znam da je jedna planirana ispod Zabrege prema Popovcu...druga iznad. Obe opcije su zivi uzas…pogotovu sto se radi o zaista specificnom tipu voda koji sam po sebi nalaze nalaze maksimalno ocuvanje a ne devastaciju!
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
11
Grza ostaje onakva kakva jeste , nema MHE - odustao investitor. Slike Grze uskoro ...
 
Vrh Dno