Hardy Ultralite ASR i pomoc u izboru cekrka

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
Zna li iko koji je najbolji cekrk za kacenje na forumima zajedno sa ribom,, ima li neka skala statistika,, Koji najvise vadi mast  :)  Meni su ovi hardijevi nekako ...
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.276
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Pele Ujedinjeni Emirati znas da sam gledao Rosa Evolution LT u boji pastrmke i pobeže mi za malo. Al nabavice se polako. Mafke Sage Click je ova boja.Ček sliku da nadjem
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.276
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
I reci da to nije to ;) ovaj braonkasti tj bronzani. Idi begaj.
 

Prilozi

  • sage_clickreel_trio_lg.jpg
    sage_clickreel_trio_lg.jpg
    55,3 KB · Pregleda: 231

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
maric je napisao(la):
I reci da to nije to ;) ovaj braonkasti tj bronzani. Idi begaj.

UUFFFFFFFFFF ,al bi mi lego ovaj braonkasti uz drveni detalj na rolenhalteru i tamno zeleni blank  :drool:  :blush:
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Meni se zlatna boja licno ne svidja. Ali da su lepi..jesu
 

M@RkO

Newbie
Učlanjen(a)
19.07.2012.
Poruke
8
Broj reagovanja
0
Ko bi rekao da ce pitanje izazvati ovakvu diskusiju?  :) Nisam bio tu neko vreme, i jutros kad sam pogledao da nema jos nekih komentara, vidim 7 strana... Morao sam pazljivo da procitam naslov teme, da proverim da li sam na pravom mestu.  :D

Sto se cekrka tice, obzirom da nisam siguran, mozda bi bolje bilo da odlozim odluku za koji mesec. Na kraju krajeva, nigde ne gori.
Kao sto je i prethodnih nekoliko stranica pokazalo, stavovi po pitanju pribora se dosta razlikuju i svako ima neke svoje potrebe i prioritete, sto je sasvim normalno. Tako i ja imam neke svoje planove. Dakle, ovaj cekrk kupujem ne zbog toga da bi drugi ljudi "parili oci", vec zbog sebe i nekog svog uzivanja. Sto se cekrka tice, bitno mi je da bude kvalitetan, relativno lagan, da odgovara mojim pecaroskim potrebama (#4 - #5) i da mi se dopada, normalno. Kao i svaki hobi, i pecanje vremenom ucini da uzivas u tim nekim sitnim stvarima, da stalno nesto cackas oko pribora i da stalno tezis ka necemu boljem, novijem (osim kada dodjes do retro faze, tu si vec gotov  :D). Pa eto, i ti cekrci... Ja na njih ne gledam samo kao na metalni kotur za namotavanje, vec kao na jedno malo savrsenstvo jednostavnosti. Kapiram da se mnogi i ne slazu sa takvim stavom, ali "svako je lud na svoj nacin", pa tako i mi ribolovci (mi musicari smo tek poseban slucaj).  :)

Nazad na kupovinu, planirao sam da se ponovim sa cekrkom u skorije vreme (verovatno do aprila-maja) i planirao sam da za njega izdvojim onoliko koliko sam rekao. Nije mi to problem, i mislim da je cekrk iz tog nekog cenovnog opsega dobar izbor. Stvarno vrhunski cekrci za moj ukus kostaju previse i na njih ne bih trosio toliki novac. Update na polju stapova je druga prica. To ce malo da saceka jer tu stvarno ciljam na one najbolje i o tome cu razmisljati kada se ostvare neki drugi planovi, nadam se.

Na kraju, sto se tice onog Sage-a iz oglasa, meni ne odgovara i ne dopada mi se, ali je ponuda svakako skroz korektna i zahvaljujem se Maricu na predlogu.

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.276
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Bravo bratski. Ti znaš šta juriš i samo napred . Kad kupiš slikaj i postavi. Ja još da uzmem Loop opti dry, Lamson Vanquish, Marryat baby i mislim da ću tu završiti.
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.090
Broj reagovanja
893
Svatko ima svoj fetiš i ljubav... neko skuplja auta neko štapove netko markice... sa lijepo usklađenim priborom je milina pecati ja osobno sam prosao i fazu skupljanja pribora tako da mogu reći da dobro provedeno vrijeme kraj vode i uz to uspješan ribolovni dan 1 u dobrom drustvu je vrijednoj i od bilo kojeg dtapa 8)
 

jesko78

Senior member
Učlanjen(a)
29.10.2014.
Poruke
437
Broj reagovanja
4
Lokacija
Kladno
maric je napisao(la):
Bravo bratski. Ti znaš šta juriš i samo napred . Kad kupiš slikaj i postavi. Ja još da uzmem Loop opti dry, Lamson Vanquish, Marryat baby i mislim da ću tu završiti.
Iskreno, Ricma, da li verujes samom sebi da ces posle kupovine svega ovoga zavrsiti?  :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.116
Broj reagovanja
1.167
Lokacija
Čačak
Hoce.... Roknuce ga zena :)
Samo joj posaljem tajno linkove koliko ga je sta kostalo.... Hahahahah

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

jesko78

Senior member
Učlanjen(a)
29.10.2014.
Poruke
437
Broj reagovanja
4
Lokacija
Kladno
oholi je napisao(la):
Hoce.... Roknuce ga zena :)
Samo joj posaljem tajno linkove koliko ga je sta kostalo.... Hahahahah

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk
Ti bi mogao neke fore da pokupis od tih cajnizijana. Pre neki dan mi stigao paket iz Kine oznacen tri puta nizom cenom, hteli da pomognu oko carine.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.116
Broj reagovanja
1.167
Lokacija
Čačak
Oni su gospoda za te prevare.
Sto se pecanja tice tu nema mnogo opcija dok ne promenim grad. A to necu pre kraja godine verovatno. Al sto se tice slanja robe za srbiju trazim svasta nesto iz raznih oblasti. Videcu dokle cu stici... Valjda se ljubomornima necu mnogo zameriti ;)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

ramplinstinski

Senior member
Učlanjen(a)
11.10.2009.
Poruke
114
Broj reagovanja
1
Lokacija
Bgd
silvio je napisao(la):
Svatko ima svoj fetiš i ljubav... neko skuplja auta neko štapove netko markice... sa lijepo usklađenim priborom je milina pecati ja osobno sam prosao i fazu skupljanja pribora tako da mogu reći da dobro provedeno vrijeme kraj vode i uz to uspješan ribolovni dan 1 u dobrom drustvu je vrijednoj i od bilo kojeg dtapa 8)
Potpisujem !
 
Vrh Dno