+ ili -

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Djole je napisao(la):
lazza je napisao(la):
Ne prodje dan da ja Mixmasteru ne dam jedan minus... I verujem da nisam jedini....
Ne salim se.

Ne mozes i da hoces. Na tri dana se moze ponovo  :D

Hvala ti Đole što si ukazao na onog ko nabija pluseva i minuseve po svojoj volji. lazza je administrator. On može da vršlja po sajtu kako hoće. Može da prepravlja tekstove i da dodaje i oduzima minuseve i pluseve. Posebno zahvaljujem Lazzi koji ne skriva šta radi. :tbumb:
Pitanje
Da li to isto radi još neki administrator ovog sajta?
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Djole,lazza ima ovlascenja tako da nema potrebe da se cudimo decko je u usponu  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Mixmaster je napisao(la):
Hvala ti Đole što si ukazao na onog ko nabija pluseva i minuseve po svojoj volji. lazza je administrator. On može da vršlja po sajtu kako hoće. Može da prepravlja tekstove i da dodaje i oduzima minuseve i pluseve. Posebno zahvaljujem Lazzi koji ne skriva šta radi. :tbumb:
Pitanje
Da li to isto radi još neki administrator ovog sajta?
:D :D :D
Joj covece boziji... Ti bas imas visoko misljenje o sebi cim smatras da svi kuju zavere protiv tebe. STFU!
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Nemoj tako LAZZO  da se obarcas coveku osnivacu musicarske sekcije,protivniku sistema koji vlada,pa zar ne treba da bude sve kako on kaze ?!
U protivnom sukob je neminovan  :-X :-X :-X :-X
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
  Ovo je smešno  :doh:. Administratori www.musicarenje.org objavili rat Mixmasteru! Svašta! kada ovo neko pročita i čuje iskidaće se od smeha! :doh:
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Opet ti ... haha :)
Da mi je tvoja pamet da se odmorim malo... Uf...
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Ma laže Lazza Randjo voli on tebe, ja sam ti nabio minuseve juče i prekjuče oko 17 komada ako se dobro sećam :hammer:
 

dare

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
185
Broj reagovanja
0
Lokacija
Prokuplje
Da li znate da ja i moj orkestar
proucavamo kako se pravi HIT,
koji je namenjen zenama na naucnoj bazi statisticki ????????????????????????? :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
 

marinjo

Junior member
Učlanjen(a)
20.03.2008.
Poruke
31
Broj reagovanja
0
Lokacija
Uzice
To znaci da "Ti i tvoj orkestar" ne mozete da pogresite?  :D
Cista 10-ka za izbor muzke...
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Ovao mi lici na Antonija Pusica zvanog Rambo AMADEUS  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Cela strofa pesme grupe Magazin

Trebam te ja
Nije nacin da
Okreces mi ledja
Zato jesmo razlika

Ko minus i plus
Ko amer i rus
U mom svjetu ti si korov
A ja hibiskus
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Dobio sam 200-ti plus, a nisam dobio minus već dva dana. Kako to? Pomisliću da nešto nije u redu sa mnom, ako mi se ovako množe plusevi. Molim da mi se opet doda jedno deset-trideset minuseva. :hammer:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Očigledno te kar(m)aju po zaslugama!  :yeswink:

Verovatno u poslednja 2 dana ništa nisi zgrešio, dok si prošle nedelje prevazišo samog Lucifera! Nagađam, opet...  ::)

Mada sve to ima smisla - ove nedelje se posti i uzdržava od svih vrsta poroka. Tako si se i ti primirio i čekaš nedelju, kada će đavo u tebi da vaskrsne i opet te natera na neki mega greh! A onda, čim se pročuje po čaršiji i forumu nam dragom, ima da te počaste sa željenih 10-30 minuseva.  :D
 

Terza

Senior member
Učlanjen(a)
21.03.2008.
Poruke
198
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
...ja nisam bio neko vreme na forumu,i ne mogu da cekam kraj posta,evo odma jedan minus  -   
 

Terza

Senior member
Učlanjen(a)
21.03.2008.
Poruke
198
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
sad sam procitao jos neke postove,cccccc...Randjo coveve,sta se s tobom desava? :doh:
 
Vrh Dno