+ ili -

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Samo za bata Djoleta da se opusti i po pitanju + i -.Bata Djole opustencija njihovo znanje se neogleda u karmanju vec u FF FT..
Pozdrav ...

http://www.youtube.com/watch?v=9SjQwzxlvlc
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Mogu li i ja da dobijem šifru za upisivanje po 100 pluseva ili 100 minuseva odjednom?
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Djole vam je vec objasnio, ali izgleda da nije dovoljno jasno. Kad vec nemate argument da potkrepite te minuse koji me cisto iritiraju iako nemaju nikakvo znacenje, povucete me za kurblu i pozdravite devojcice. Mada mogu i ja da ih pozdravim  :grin:
Daj Laki, izbaci ovo - karmanje da picke progovore pa da vidim ko ce retoricki da me pokopa, sisice!
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Jovanča (formerly known as Compshop) je napisao(la):
Djole vam je vec objasnio, ali izgleda da nije dovoljno jasno. Kad vec nemate argument da potkrepite te minuse koji me cisto iritiraju iako nemaju nikakvo znacenje, povucete me za kurblu i pozdravite devojcice. Mada mogu i ja da ih pozdravim  :grin:
Daj Laki, izbaci ovo - karmanje da picke progovore pa da vidim ko ce retoricki da me pokopa, sisice!

:D :D :D
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Nije mi jasno što se neko cima zbog 40, 50 ili 100 minuseva. Ja ih imam preko 600 i radujem im se, znajući ko ih upisuje. Minus je poen koji se najčešće dobija od nekoga ko ne zna šta će sa sobom, bilo od besa, nemoći ili zlobe. Kada od negativca dobiješ minus, to je zapravo najjači plus.
Najbolje bi bilo da nam administratori podele naše pluseve i minuseve kao žetone, pa da igramo poker u njih i to, "online". :hammer:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Mixmaster je napisao(la):
Nije mi jasno što se neko cima zbog 40, 50 ili 100 minuseva. Ja ih imam preko 600, i radujem im se, znajući ko ih upisuje. Minus je poen koji se najčešće dobija od nekoga ko ne zna šta će sa sobom, bilo od besa, nemoći ili zlobe. Kada od negativca dobiješ minus, to je zapravo najjači plus.
Najbolje bi bilo da nam administratori podele naše pluseve i minuseve kao žetone, pa da igramo poker u njih i to, "online". :hammer:

:D :hammer:

lako je tebi, pogledaj koliko kredita imaz za poker  :D

@Jovanča, ne se uzbudjavas prijatelju! minus gore ili dole pihhhh :D mene to ni malo ne dodiruje a ponekada mi je bas smesno kada dobijem niki minus a ne znam ni zbog cega :D verovatno padaju ko na lutriji  :D :hammer:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ja sam toliko bogat ovim poenima, da bih voleo malo i da trošim, poklanjam, ali i ulažem, pa umnožim. Kapital je to! :yeswink:
Možda bi mene trebalo i oporezovati kao najbogatijeg i prvog u klubu 1000, kao extra profitera. :doh:
 
H

humphrey

Guest
Mixmaster je napisao(la):
Ja sam toliko bogat ovim poenima, da bih voleo malo i da trošim, poklanjam, ali i ulažem, pa umnožim. Kapital je to! :yeswink:
Možda bi mene trebalo i oporezovati kao najbogatijeg i prvog u klubu 1000, kao extra profitera. :doh:

Cuj i dobro i nije dobro,da si novinar dobro je,ali da deca pogresno razumeju FF i FC nije  :D :D
 

feanor

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2006.
Poruke
473
Broj reagovanja
1
Lokacija
Krusevac
+66 -6  :mad:
micite mi ovaj broj!!! + ili - samo da nije 666
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
666 the number of the beast  :)
 

Prilozi

  • iron-maiden_the-number-of-the-beast_front.jpg
    iron-maiden_the-number-of-the-beast_front.jpg
    131,3 KB · Pregleda: 150

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Opa, 600 komada! Ako na to dodam bar 400 koje su mi zvanični i nezvanični (tajni) moderatori izbrisali, a isto toliko minuseva dodali (pa se posle time javno hvalili), biće da je neko oko 1000 puta pritisnuo + pored mog nadimka. Hvala! :lol:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
kakve sam likove varaličare upoznao pre par dana Mix je med i mleko ,evo ti još jedan +  :D ...
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Odlikom musicarenje.org tima nemamo više karmu na sajtu.
 
Vrh Dno