Imitacije odraslih krznokrilaca (Sedge, Caddis)

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
Tacno tako. Fazan je krut za to, sova I jarebica idealne :)
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.220
Broj reagovanja
125
Lokacija
Sjenica
11c48it.jpg
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
kada neko pocne da vezuje i pocne da kaci skart muve po forumu niko nece nista da komentarise. vremenom muve budu sve bolje i svi pocnu da ga hvale . i na kraju stigne u fazu da muve postanu savrsene i opet kao na pocetku nema vise komentara  :D
ervin je vec dugo vremena u toj zadnjoj fazi , zato niko ne komentarise  ;)
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
516
Broj reagovanja
69
Lokacija
Jagodina
Eko Latovic i Oholi vrhunski vezaci, ja nisam neko ko moze da prica o kvalitetu muva ali ono sto oni prikazuju je stvarno pedantno. Sve pohvale !

Послато са ZTE Blade Q Maxi

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Kobra hvala.... realno moze jos bolje ;)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.220
Broj reagovanja
125
Lokacija
Sjenica
Hvala vam momci.
Radi se po malo musica ovih dana pa po neku i slikam za forum, koliko da budem aktivan  :D
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.540
Broj reagovanja
428
Lokacija
Beograd
Prolećne limske... Na #12 i #14
 

Prilozi

  • 20160323_212820.jpg
    20160323_212820.jpg
    221,3 KB · Pregleda: 187

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
8
Lokacija
Beograd
Slabije naperjane love na Drini ubijaju.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

MM

Hero member
Učlanjen(a)
14.02.2009.
Poruke
1.403
Broj reagovanja
1.016
vrana je napisao(la):
Prolećne limske... Na #12 i #14

Ufff, to je to. Otrovnice.  :tbumb:

Neko misli da ovi zeleni bokovi nisu bitni jer riba to (kao) ne vidi na suvoj mušici. Ne slažem se sa tim, zašto ne bi videla bokove kad se podigne blizu muve ?

Čak bih se zakleo da mi puno bolje uzme muvu gde su bokovi drečavo zelene boja, šartrez ili kako već (boja teniske loptice  :))

 

Prilozi

  • IMG_1464.jpg
    IMG_1464.jpg
    129,1 KB · Pregleda: 159

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.540
Broj reagovanja
428
Lokacija
Beograd
MM, probaću ove godine sa par boja... žuta, zlatno-maslinasta, sumporna pa ćemo videti  :tbumb:
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
2
  Momci,sve postavljene imitacije su odlicne :tbumb:

Eka vise nema smisla da hvalim. Njegove imitacije su prelepe i na dlanu kada se posmatraju,ima momak talenta bas,bas.

Inace moja omiljena imitacija suvih  :)
 
Vrh Dno