Izgubljeni stapovi

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
11
Sad posle dugog cekanja, zvanja direktore poste, zamenike , asistente, sekretarice, bezobrazne salterice itd dobijem jutros podatak da su stapovi poslati za Englesku 26.08.2015  :)   
Jos uvek nije gotovo.. postoji sansa dakle da ipak dodje na odrediste.
Onda tura pica za sve ovde sto su kenjali  :) tj zezali se na svu muku moju  :D  ali da dodju stapovi do mene pa odan placam.
:yeswink:
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
11
Tebi za guzu i pivo dacu dva piva ..  :D  :D    :yeswink: :whistle:
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Rado bi zamenio ta dva piva za jednu mega pljeskavicu kod Čiče u Valjevu.  :yeswink:
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
11
Dogovoreno ...  :yeswink: a gde je to da znam i ja sobzirom da godinama tamo idem na pripreme sa decom i jos uvek ne znam gde je znamenitost grada tako vazna tj gde se nalazi ?  Covek se mora edukovati dok god je ziv , obrazvoanje je na prvom mestu .... Moraces da mi pokazes ... :D
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Godinama ideš na Gradac i ne znaš gde je Čičina ćevapdžinica? To sam prvo naučio, pa tek onda koje muve rade na Gradcu. Kad krenem na Drinu, prvo svratim kod Čiče na pljesku. To je u novo izgrađenoj ulici, u centru.
 

ivants

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2008.
Poruke
306
Broj reagovanja
15
Lokacija
Trstenik
Druže Veljko, iskustveno, spremi se da platiš dooobru carinu.
Ti ćeš da dobiješ štapove iz Engleske, ali ja pare izgleda neću :D
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
11
A neeeee...  Ja sam uredno napisao i email i ubacio papir da  da pošalju stapove za Austriju kod druga tj članice Eu.. Onda nema carine  :)  on donese meni i tako...  pa ja ti rekoh kaži ko je javno.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.278
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Ja hocu kod Cice pljesku I Komplet lepinju kod Suce u Rogacici ( ako ni to ne znas gde je odmah izvrsi harikiri  :hammer: :hammer: :hammer:)
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.278
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Stvarno Ivane reci ko je to uradio, da se ne zajebe jos neko  :)
 

ivants

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2008.
Poruke
306
Broj reagovanja
15
Lokacija
Trstenik
E Veljko, to je prava stvar, mene su ojadili, reklamacija na Heliosa me koštala skoro 200 evra. Oni uredno poslali paket čija vrednost u tom trenutku bila 640 funti. Carina mi je naplatila PDV i carinu na ukupan iznos + usluge carinjenja i to je to.
Evo, reč je o Bobanu iz Aleksinca, ne znam mu prezime, ružno je što pišem o čoveku koji nije član ovog foruma, ili ima neki nick za koji ja ne znam da je njegov. Dakle vodite računa
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
11
Maricu vodim ja tebe u Izvorsku Noć na Slonovo Uvo  :) ili ti komplet lepinju kod Sahat kule  :D :D znaš li gde je?  :smoke:    Ivants svakako treba da znamo možda se i desi nešto...  Sad ide javna prozivke ko zna tog lika?
 

ivants

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2008.
Poruke
306
Broj reagovanja
15
Lokacija
Trstenik
Uh kad pomenu Slonovo uvo, bilo je odlčno kod zgrade Lola, preko puta ETF-a, to je bio gastronomski ugođaj.
 
Vrh Dno