Izgubljeni stapovi

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Baki-Pa je napisao(la):
Rado bi zamenio ta dva piva za jednu mega pljeskavicu kod Čiče u Valjevu.  :yeswink:

Ako smem da kažem ,jebo vas čiča  :drool:,ima bolje mesto sa boljom pljeskom i ćevapima a uopšte nije mnogo zavučenije od čiče.
Doduše za mene je tako,a iza mene dugogodišnje iskustvo i kilaža,jebi ga
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
VELJKO je napisao(la):
Dogovoreno ...  :yeswink: a gde je to da znam i ja sobzirom da godinama tamo idem na pripreme sa decom i jos uvek ne znam gde je znamenitost grada tako vazna tj gde se nalazi ?  Covek se mora edukovati dok god je ziv , obrazvoanje je na prvom mestu .... Moraces da mi pokazes ... :D

Pusti ti Bakija,šta on zna šta je pljeska,
za
kulen i ostalo skidam kapu ,ali ovo jok.
Javiš se meni pa te ja provedem i uputim šta gde i kako i sve to uz točeno valjevsko pošto vidim da ne voleš pivo  :whistle:
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Ko je pre par godina išao na drinu i Gradac sigurno je jeo pljesku kod Laneta na Jadru(posle skretanja za bb),e to je vrh pljeska na novoj lokaciji samo
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
227
Broj reagovanja
11
Kad cemo da pecamo  :D :D :D posle ovih firafinih vratova,slonovih uva, zmijinih jaja... Lepih guza...  Utd
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
227
Broj reagovanja
11
Nemoj tako i o guzama mislimo....svakog dana...Evo sad ce potvrditi kolege
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Ovako Baki od gulasa nema nista Pera radi kao crnac, sto znaci da nam komplet lepinja ne gine na Drini sledeci vikend. Jos ako ekipa bude htela da idemo u Bratunac I pecamo sa bosanske strane bice milina, mozda bude I rostilj tj zavisi od veljka  :hammer: :hammer: :hammer:
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
227
Broj reagovanja
11
Dragi moj Maricu ... sutra ostavljam zenu u bolnicu tj treba da dobijem cerku sad za vikend.. tako da tesko ja mogu ovih narednih mesec dana da pecam... sto ne znaci da necu ali tesko ...  :) 
Obecavam da icicemo i bice druzenja ...dajem musicarsku rec .
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
maric je napisao(la):
Ovako Baki od gulasa nema nista Pera radi kao crnac, sto znaci da nam komplet lepinja ne gine na Drini sledeci vikend. Jos ako ekipa bude htela da idemo u Bratunac I pecamo sa bosanske strane bice milina, mozda bude I rostilj tj zavisi od veljka  :hammer: :hammer: :hammer:

Jesi li siguran za Šucu,čuo sam da je imao problema sa srcem pa ne znam dal radi,a ako ne radi ima u Kostojevićima (9 km odatle) vrh lepinja skoro pa u rangu sa Šucinom,koga ne mrzi da se vozi još 5 min.

Vodi Bakija na pasulj kod Tome,nisam siguran da ga je probao.
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Veljko pridružujem se čestitkama i da sve bude ok,to je najvažnije.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
pera je napisao(la):
...

Vodi Bakija na pasulj kod Tome,nisam siguran da ga je probao.

A bre Pero pa ti u mene sumnjaš :eek: Pa prošao je Baki osnovnu obuku, u koju spada pasulj kod Tome ;)

P.S. A kolenica pride da se malo zamasti....
 
Vrh Dno