Izgubljeni stapovi

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Milanče je napisao(la):
A bre Pero pa ti u mene sumnjaš :eek: Pa prošao je Baki osnovnu obuku, u koju spada pasulj kod Tome ;)

P.S. A kolenica pride da se malo zamasti....

Izvini Mito nisam u tebe sumnjao,nego vidim da se uhvatio sa onim Marićem pa zato pitam.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.118
Broj reagovanja
1.176
Lokacija
Čačak
Da mu nije profesora ne bi ni imao problem sa holesterolom
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.279
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Veljko jebes pecanje kad je ovakav povod :) daj Boze da sve prodje kako treba pa cemo lako  :) Vidi ga Pera sto me minira I skrece temu sa obecanog gulasa. 
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
12
I te kako lepa stvar..hvala ljudi . e sad kad krenete sledeci put na Grzu udjete u Izvor tamo sa desne strane pise Izvorska Noc kafana , uobicajno su parkirani kamioni tu ... e tu je pljeskavica Slonovo Uvo tj velika ako je uzmete  VRH ...
A sto se tice komplet lepinje najlepsa je u Prijepolju kod Sahat kule tamo i Vlade Divac jede  :tbumb: a ostaqla mesta moracemo ovako da napravimo sedeljku jednu tj da oragnizujemo kad i gde i ja mislim da bi puno ovih musicara Srbije doslo ... sta vi mislite koja kafana?
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.279
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Bilo gde samo da je pored reke..Moze I kod Ace u Rogacici, ponesemo rostilj ili se naruci neka jaga pa polako  ;)
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
VELJKO je napisao(la):
I te kako lepa stvar..hvala ljudi . e sad kad krenete sledeci put na Grzu udjete u Izvor tamo sa desne strane pise Izvorska Noc kafana , uobicajno su parkirani kamioni tu ... e tu je pljeskavica Slonovo Uvo tj velika ako je uzmete  VRH ...
A sto se tice komplet lepinje najlepsa je u Prijepolju kod Sahat kule tamo i Vlade Divac jede  :tbumb: a ostaqla mesta moracemo ovako da napravimo sedeljku jednu tj da oragnizujemo kad i gde i ja mislim da bi puno ovih musicara Srbije doslo ... sta vi mislite koja kafana?

Kako se zove to kod sahat kule? da nabasam nekad u prolazu
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
12
Uh..  Čim udjes u Prijepolje prvo skretanje, miloševka je sa desne strane i samo pravo prvi semafor tu je.... Na uglu sa leve strane nema promašaja...junaci cevapi su unutra i vruća lepinja sveže umesena...  Stave kajmak,cevape juneće i jaje. I prodje po koja Vrh riba dok jedeš ..
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
VELJKO je napisao(la):
Uh..  Čim udjes u Prijepolje prvo skretanje, miloševka je sa desne strane i samo pravo prvi semafor tu je.... Na uglu sa leve strane nema promašaja...junaci cevapi su unutra i vruća lepinja sveže umesena...  Stave kajmak,cevape juneće i jaje. I prodje po koja Vrh riba dok jedeš ..

Ufffff .miriše ovde
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
12
Eto meni HELIOS 2 šalju ga...  Svo ovo čekanje i.nervoza kad dodje štap od muke odmah na Drinu da proverim kako je...  Dali je ok.. Boli li ga šta..  Hoće li da baca itd...  Eto tako  :D
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
VELJKO je napisao(la):
Eto meni HELIOS 2 šalju ga...  Svo ovo čekanje i.nervoza kad dodje štap od muke odmah na Drinu da proverim kako je...  Dali je ok.. Boli li ga šta..  Hoće li da baca itd...  Eto tako  :D

Sta da ga boli kad je nov :)
 
Vrh Dno