Jao stukama! Ali stvarno, ne zezam se.

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
512
Broj reagovanja
167
Slican dekor po imenu "meksicka zastava" (Mexican flag) koristi se u morskom ribolovu. Jedina razlika je sto pored zute ima i belu boju na stomaku.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Malo flashdance-a. Ovaj belicasti "zonker" deo je od bisernog flasha. Malo je losa slika, jer sam ja amater za fotografiju. Bice bolje.
 

gasa

Junior member
Učlanjen(a)
04.03.2006.
Poruke
79
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Evo jednog mog novogodisnjeg ukrasa nadam se da ce da mi i ukrasi trpezu sa jednom velikom stukom (videcete na slici da sam stvarno koristio neke delove od ukrasa)Isprobao sam ga na vodi danas i stvarno dobro radi jos samo da joj stavim oci i bice perverzija.
 

gasa

Junior member
Učlanjen(a)
04.03.2006.
Poruke
79
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Hvala Kume ako budes dobar napravicu i tebi jedan ukrascic :lol:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Odlican ti je ovaj strimer i bez ociju. Samo jos da pronadjemo te tajne bare kod Leskovca, na kojima se redovno love krupne stuke.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Pogledajte i probajte ovo ... ;-)


http://www.youtube.com/watch?v=I6rNBGe_Frk&mode=related&search=
 

mrda

Newbie
Učlanjen(a)
12.03.2007.
Poruke
17
Broj reagovanja
0
Gde mogu da se nabave STRIMERI za stuku o kojima je pisao
MIXMASTER? POZDRAV
 

mrda

Newbie
Učlanjen(a)
12.03.2007.
Poruke
17
Broj reagovanja
0
Pozdrav sa prelepih stucjih terena Loznice!Stuku pecam na vec standardne varalice i smatram da je vreme da se posvetim kruni sportskog ribolova- MUSICARENJU!!!!!!!Bio bih zahvalan za sto vise saveta.Unapred HVALA!!!!!!!!!!
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Musicarenje stuke je malo zhtevniji sport. Ja musicarim vec dve sezone i jos uvek nije pala ni jedna stuka. (doduse retko sam i isao na stuku)
 

mrda

Newbie
Učlanjen(a)
12.03.2007.
Poruke
17
Broj reagovanja
0
Pozdrav ttttt !
Ipretpostavio sam da je tesko, mozda me bas zato i privuklo.Malo cudno ali od pocetka svog ribolovackog staza lovim samo stuku i stalno negde naletim na neki clanak o musicarenju stuke strimerima.Prosle dve sezone sam pecao na Zasavici i mislim da bi bila odlicna za musicarrenje!
 

mrda

Newbie
Učlanjen(a)
12.03.2007.
Poruke
17
Broj reagovanja
0
Posto sam pocetnik u ovome da li bi mogao da mi predlozis kombinaciju pribora za musicarenje stuke(prvenstveno) i riba slicnih dimenzija?
 

mrda

Newbie
Učlanjen(a)
12.03.2007.
Poruke
17
Broj reagovanja
0
Veliki pozdrav za mog PRIKU PEDJU!!!!!!!!!!
TESKO STUJAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Poštovani Mrdice, dobrodošao na naš sajt. Na pravom si mestu. Ideja da počneš da mušičariš štuke ti je odlična.
Prvo, treba da odabereš štap. Najbolje je da uzmeš u obzir kolike ćeš štuke uglavnom da loviš i na kakvoj vodi. Ako očekuješ štuke teže od 3 kg, nabavi štap dužine 9 ft (2.75 m), za konac najmanje broj 7. Ako si ozbiljan ribolovac i planiraš često da loviš, onda bi bilo poželjno da kupiš kvalitetan pribor, ozbiljnog proizvođača, jer se radi o ozbiljnom sportu. Potraži film "Flyroders Guide To Pike" i nastavi da nas zapitkuješ.
 

mrda

Newbie
Učlanjen(a)
12.03.2007.
Poruke
17
Broj reagovanja
0
Hvala veliko na srdacnoj dobrodoslici!Sto se tice velicina stuka koje lovim otprilike ste u pravu mada se takve stuke na Loznickim terenima smatraju "skoro pa kapitalnim". Sto se tice mojih izlazaka na vodu , na njoj sam pa recimo svaki treci dan.Iono cime mogu da se pohvalim i ponosan sam na to da sam zajedno sa svojim nerazdvojnim drugarom na vodi pristalica pecanja "UHVATI I PUSTI".Hvala vam na savetima za pribor i eto mene vec sutra sa novim pitanjima.
P.S.
Mozda nekad budam i dosadan ali na poslu sam pa ste mi vi jedina razonoda!
Veliki pozdrav!!!
 
Vrh Dno