Jaz (protfiš)

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Znaci krstio si onog bunkera na bucovu...e bas mi drago :) probaj protu mini strimerom, probaj onim malim thunder creekom sto sam ti poslo jos prvi put. Ja sam ga lovio I obicnom nimfom samo da sam je povlacio kao strimer mada sada prota se polako povlaci iz one majske aktivnosti ;( ipak probaj. Ja sam cak u avgustu dobio par komada na male strimere.proboj onaj fazanov rep sto sam ti poslo ali povlaci ga kao strimerce, dovoljno je velik da ga opaze ;)
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
da,bunker je prosao test!cim prodje lovostaj,bas cu da ga forsiram.......probao sam sve,Seb....ali dzaba,dzaba.....cak sam bacao i neke mokre musice koje jedva da su tonule,lebdele su im oko glave,gamaruse bukvalno ispred nosa provlacio...nema sile,kad nece,nece......da ih nisam video,rekao bih da ih nema...ali su tu i ignorisu me!!!! :mad:
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Uff, Tomose trebao si da im zapevaš, možda bi ih tad naljutio :bleh:
Verujem da si se baš iznervirao, ma ufatićemo ih mi!
Kakva je situacija druže na plaži, jel vegetacija nabujala, može li se bacati, možda krenem u nedelju tamo!
Kako ti stojiš sa vremenom?
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
trave ima za izvoz i kacis bukvalno pri svakom zabacaju....pa onda cistis muvu od nagomilane travuljine....pa ako zakaci,cim,cim....puko sam.....jedino Djoletovi crvi vade stvari,ali zadnji ostavih jos prosli put negde u travuljini....tako da ciljno na protu bez nekih imitacija crva,ne savetujem da krenes....radim nedelju ujutru,jbg.......
bacao sam malo i na Karasu,situacija uzas....voda je pala ali je jako mutna i samo se sitni klencici mogu videti......
mogli bi da vidimo da za koji dan obidjemo Neru?
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Znaci imitacija crvica je zakon za Protu :tbumb: Mora da ih lagerujemmo mnogo!
Situaciija na Neri je trenutno jos gora nego na Karasu, jucerasnji izvestaj iz Jasenovca govori da je Karas mnogo bolji nego pre 4 dana,  Nera je jako visoka jos i mutna, ali nije na odmet da je obidjemo!
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
da,probao sam SVE sto imam...strimeri jok,gamaruse nece,suve muve su promasaj,wooly buggeri nista,mokre muve ih plase.......samo sam na crva dobijao prote,onaj dan ih razbih a posle toga par puta promasio kontru...znaci,samo na to su kidisali......ne znam za Jasenovo,ali u Strazi je uzas....kazem,vide se neke sitnine od klenova u samoj matici,ali nista izglednije...kontam da ce sledece nedelje moci ljudski da se musicari....
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
I ja mislim da će sledeće nedelje situacija biti već mnogo bolja. Karaš bi trebao da bude mnogo bolji, a i krajem nedelje se očekuje malo rashlađenje, pa bi onda trebalo biti idealno. Odustao sam od izlaska u nedelju, jel je trebalo ustati u 4h i već se vraćati do 10h, nisam hteo prevaliti toliki put za tako kratko vreme, a znam da je voda još uvek u lošem stanju svugde!
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
jbg.......ja sam,prvi put ove godine ustao u pola pet i krenuo oko petice da bi na vodu dosao oko sestice......mislio sam da je voda bolja......jaz je za sada,jos uvek plasljiv kao zena....
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Sinoć sam dobio solidnog protfiša,oko 500gr, na malog crno-belog bunkera,dužine 3cm!Nakon toga se još jedan zaleteo,ali je odmah odustao!
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
svaka cast!ovi ovde jazovi su mnogo brate plasljiva vrsta.....jasno vidis trenutak napada ako do njega dodje,kao i trenutak bezanije......onda kada sam ih razbio bili su extra raspolozeni za klopu!od svake setnje jata,bar jedan se UVEK okrenuo za nimfom i zgutao je....od tad pokusavam da bar delimicno ponovim to,ali.... :nowink:
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
da malo dignem temu iz dzibrovine.....meni je jaz ove sezone podario neverovatne trenutke na vodi......ali uvek moze jos....da li ih je neko dobijao u ovom periodu?
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
nisam a nisam ni pokušavao...najbolje ga je tražiti u proleće jer tada ima više mogučnosti da se pronađe i komad od 4kg, to mislim na "Dunavsku okolicu".
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
hah,tako sam i ja mislio...ova sezona za jazolov je zavrsena.....oticicu jos jednom da proverim to mesto,ali ne nadam se necemu preterano.....sabirajuci utiske o ovom,vec proslom letu,jazovi su mi bili jedni od najboljih ulova i najkrupnijih,ujedno......i opet se to desilo u prolece,pred pocetak leta.....i dalje mi je u glavi slika ogromnih jata koja plivaju tik pod povrsinom.....definitivno ce mi ovo biti duga zima... :D :D
ali zato,sledeca sezona je moja!iskusniji za nacin pristupa i prezentaciju....bice ulova,nadam se....
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
problem je u tome što se on sada drži duine...a ako je u blizini usce u dunav velika vecina kapktalnih primeraka je sada u dunavu na dubini. Podrucje mrene ga privlaci.
 
Vrh Dno