Jezero "Joca", Ečka

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Hahahaa bravo Jovanca  :tbumb:

Konstrukcija camca u narodu poznata kao davljenje u najavi.

:D  :D  :D
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
gegula je napisao(la):
ma sve ja to znam i verovatno je adrenalin kad ti cepi i neka od 3-4 kg a ne neka mama od 7-8-9 pa i 10kg...u svakom slucaju cu probati :tbumb: :tbumb:

Ama skapiraj vec jednom da to nema veze sa velicinom stuka vec velicinom strimera koje bacas. Ovo sto se baca na Joci je 20x komfornije stapom klase 9 i 10 dok isto to sa nekom sedmicom ili osmicom deluje kao pravo mucenje.

Ali i ti si do skoro razmisljao kao neki nedovrseni likovi pa ispade Joca ribnjak. Zar tebe interesuje takvo pecanje u ribnjaku? :bleh:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
pa ja mozda i rekoh da je ribnjak ali nisam rekao da ne bih pecao prema tome opusti se,i ako bedem dolazio doci cu sa #6 da se igram ili mozda ponesem i #7 a o 9 ili 10 ne razmisljam u opste.. nece mi biti prvi put da pecam na ribnjaku,cak sta vise i ne smeta mi da se riba redja jedna za drugom ko na traci...
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
To ce ti se sigurno desiti na Joci da ti se ribe redjaju jedna za drugom kao na traci :D :D

Kao i tvom idolu sto se desilo isto, bas su mu se redjale kao na traci i sve 3 ribe koje je tamo uhvatio za 5-6 odlazaka su mu kapitalne :hammer: :hammer: :hammer:
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Jovanča posle ovakvog texta znam da si promašio profesiju  :firends:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
izvini a ko je to moj idol???? ja nemam idola ,u stvari imao sam ga kao mali to je bio toni kukoc a on koliko ja znam peca ali ne musicari :nowink: :nowink: :nowink:....u ostalom slabo citas ili ne razumes sta ja pisem....gde si ti pa procitao da sam ja napisao da se ribe na joci pecaju jedna za drugom,ja sam to napisao uopsteno za pecanje na bilo kojem ribnjaku (reviru ako vise volis) a na ribnjak joca tek cu da dodjem....RIBNJAK PAZI PODVLACIM..... :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
a doticni kojeg pominjes je koliko se secam upecao stuku na divljoj vodi ako se ne varam preko 3kg(ne secam se dobro) sto je jedna od najvecih ovde prikazana,a o tvojim ribama mozemo samo da sanjamo posto ili ne pecas ili pecas a ne lovis.... a mozda je i ono trece u sta cisto sumnjam a to je da lovis a ne pokazujes slike(sto bi bilo nepravedno)..prema tome :-X :-X i  :toalet:



 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Kakvih, tj kolikih stuka ima uverio sam se sada u nedelju. Ima sam toliku stuku da joj 9kom nisam mogao ama nista sem da mi seta camac gde ona hoce. Jeste dovoljna 9ka za vecinu riba ali nije i za one najvece.
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Nemoj Djole sad te fore spala mi najveca, isti si kao Sendenca. Sad ce Ivke da nam isprica sta je tu stvarno bilo  :D
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
gegula je napisao(la):
...RIBNJAK PAZI PODVLACIM..... :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
a doticni kojeg pominjes je koliko se secam upecao stuku na divljoj vodi ako se ne varam preko 3kg(ne secam se dobro) sto je jedna od najvecih ovde prikazana,a o tvojim ribama mozemo samo da sanjamo posto ili ne pecas ili pecas a ne lovis.... a mozda je i ono trece u sta cisto sumnjam a to je da lovis a ne pokazujes slike(sto bi bilo nepravedno)..prema tome :-X :-X i  :toalet:

Kad odes na taj podvuceni ribnjak obavezno za predvez koristi pletenicu :D :D :D

E da ja musicarim a ne hvatam nista, i varalicarim od skoro ponovo i isto ne hvatam nista. Jel ti lakse sad? :hammer: :hammer:
 

Sendenca

Junior member
Učlanjen(a)
14.12.2008.
Poruke
75
Broj reagovanja
0
Lokacija
Kragujevac, Srbija
Jovanca, slutim "Nobela".
Da ribe u "Joci" ima, tu nema sumnje. Al' da treba da se radi, treba i to udarnicki, k'o "Alija Sirotanovic". Pokidao nas "Joca" k'o fap sesticu!!!
Ljubo, strimeri ti se pozlatili, samo im u buduce stavljaj bolju zastitu. Preporucujem "Durex" po mogucstvu u boji sa ukusom nekog juznog voca.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Najcesce sam ovakve imao na stapu
 

Prilozi

  • DSC01890.jpg
    DSC01890.jpg
    200,8 KB · Pregleda: 162
  • DSC01889.jpg
    DSC01889.jpg
    128,2 KB · Pregleda: 164
  • DSC01892.jpg
    DSC01892.jpg
    207,6 KB · Pregleda: 159
Vrh Dno