Jezerski Bucov

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
u Seb se naljutio ,jadna majka ovim nesretnim bucovčićima  :D
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :mad:


:D :hammer:

vidim ja da ce oni meni jos masti da izvade  :D
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Bogami i meni se javlja da ce tesko da im doskocis.
Ako je neki bucov zajeban onda je to sigurno jezerski.
Moja preporuka, samo raaaano ujutru u cik zore imas sansu.
Mada, si i ti zajeban igrac.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Markovic je napisao(la):
Bogami i meni se javlja da ce tesko da im doskocis.
Ako je neki bucov zajeban onda je to sigurno jezerski.
Moja preporuka, samo raaaano ujutru u cik zore imas sansu.
Mada, si i ti zajeban igrac.

bas za sledeci put i biti ce tako, cik zore pa ce da vidimo sta ce da bude.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ne nalazim ga sada vec par dana  :'( a jucer posle posla sam odmah otisao do jezera, ronio u potrazi za njim i nema ga ni za leka, klenovi su bili na metar dubine, bodorke i crvenperke na dva tri metra a jedino konkretne dve stuke od oko 3-4kg na 4m dubine... :'(  :( sve su se ribe povukle u dubinu, samo ujutro i predveče se da videti nešto lepo ali ni to nije to kako bi trebalo da bude. Bucova ni za leka...verovatno su ga poplasili kupaci  :blush:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Hm,mislim da bucov nema toliko straha od kupača,čak sam neke od najljućih rauba video u neposrednoj blizini ljudi!Proveri ti Seb da se nije tu pojavio neki som,ili neki krupniji predator!Beži bucko glavom bez obzira ako mu uleti somina na teritoriju!
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
zvezdan je napisao(la):
Hm,mislim da bucov nema toliko straha od kupača,čak sam neke od najljućih rauba video u neposrednoj blizini ljudi!Proveri ti Seb da se nije tu pojavio neki som,ili neki krupniji predator!Beži bucko glavom bez obzira ako mu uleti somina na teritoriju!
Zvezdan je potpuno  upravu, kada se pojavi brkata zivotinja bucov se totalno posvet prezivljavanu to jest
cuva glavu.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Hahahaha moze biti. Bas sam juce ronio tamo da vidim u cemu je rec I nasao sam dve stuke od oko 3-4kg. Kada malo bolje razmislim ona ribu od kilo ipo proguta bez problema. Bio je tamo I jedan som prije par dana I imao je garanr preko metar I po'. Ali, tada su jos par dana posle plivali tamo. Mozda ih stuje malo vise nerviraju. I danas cu otici da ronim. Mozda je stvarno neka brkata grdosija ipak tamo negde sakrivena.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
hehe, već sam plivao u društvu velikana ;) Ponekada nekoga čupne ili povuče sa površine i to u zabuni. Sva sreča da štuka ne naraste do 3m to bi me više zabrinjavalo  :D ;)

danas sam gledao, nema ništa nigde. Sva (večina) "poštena" se riba povukla u dubinu (4m +).
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Blago vama kad imate problema samo sa kupacima, pa vam jure ribice i teraju u dubinu :(
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Evo jednoga sam slučajno našao, e ovo je baš lep komad, ima 4kg garant. Slikao sam ga mobitelom sa oko 3m visine. Baš sam krenuo da vidim isplatili mi se kupiti kartu za par sati i tražio sam metarsku štuku ako je na vidiku i naleteh na ovog glavonju. Malo mi je falilo da otrčim po dnevnu dozvolu ali sam brzo preračuno koliko love za koliko malo vremena i jednog ovakvog bucova kojeg bi najverovatnije preplašio na takvom položaju. A moglo bi se desiti da bi promenio lokaciju iako je ovde nepomično stajao i posmatrao neke ribice koje okolo plivaju. Možda za koji dan dok budem tražio veliku štujku naletim opet na nekog ovakvog pa možda i bude bocnut...mislim da ovakvih u jezeru imamo možda samo dva tri komada a jezero i nija baš malecno. Za njega bi morao danima iči na vodu da ga pronađem i možda ulovim. Uglavnom baš lepa velika i debela riba. Repna peraja mu je ko lopata  ;)
 

Prilozi

  • jezerski bucov.jpg
    jezerski bucov.jpg
    81,1 KB · Pregleda: 363
Vrh Dno