Kako umanjiti vrednost tuđeg ulova?

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Hahaahaaaa...dobar ti ovaj susret sa ribolovcem..ja sam isto takav samo sto ne punim cuvarke...to jest ne bas komunikativan prema drugim pecarosima posto u 99% slucajeva srecem mesare..i obicno pecam sto dalje od bilo koga..mada rado dajem muve kad mi traze i ako ih i sam kupujem..
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
vidim ja da ako ove zime nece da bude bas nekog pecanja kao I manje vise cele dosadasnje sezone sto nije bilo zbog mutavog li vremena bar cu se fino nasmejati na forumu  :hammer: zamolit cu administraciju da niko nikoga ne banuje pa koliko god da se svajdali....pa takve stvari su ovde bolje I od alan forda I sve ide uzivo  :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: I sto je najbolje sve ide prirodno, nema glume I igre kao u blesavom tv cirkusu npr. poput velikog brata....  :D

Jos ce da admini nanjuse ovde biznis pa ce pristup forumu pocet da se naplacuje da bi se moglo citati I sudelovati u divnim debatama sirom nam nasega foruma  :lol:

Elem, da ne ispane da kvarim ovu prastaru super divnu temu pa da se vrnem I ja samoj ideji I neku rec napisem u tom smeru  :D

Eve, vako vi to nekako ideeeee.... Ako oces da nekome umanjis vrednost ulova pocnes da kenjas u smeru fazona:
1. To je glupa riba, svako bi je ulovio, nije se izmrestila tu u toj reci....ja vatam samo ove "inteligentne ribe" pa iako su upola manje vise vrede.... Hhehehe pametna I glupa riba  :hammer: :doh:
2. opet ko ono iz prve tacke  :hammer: ja lovim na vodama gde vladaju dinamit, struja I mreza moje ribe je teze uloviti nego one  cuvane u revirima.... tim nekim kontradiktorinim cudom zapravo pozdravljaju krivolovce I mesare jer zahvaljujuci njima imaju TOP SUPER TEHNICKE TESKE vode pa su zato ribe mnogo vrednije tamo nego one revirske pa makar I te revirske bile divlje..... :doh: Znaci, tipicni balkanski imbecilizam.
Ocete I dalje da nabrajam ili bolje da se pravim da takvog proseravanja nema medju nama?!

Kad god cujem takve izjave, tipicne za nase narode, ne znam dal da se smejem ili da placem....tako je svuda u svim sverama, od sporta do politike, religije....svud isto....izdizanje neke svoje izmisljene superiornosti I pljuvanje po tudjim realnim uspesima iz svoje licne zafrustriranosti, ljubomore I zapravo nemoci. Vazda se igra neku zrtvu I bezi se u neke bajke....eeeej balkane, balkane, balkane moj...
 
Vrh Dno