Kamenjarke

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.125
Broj reagovanja
958
Oholi ja se ne slažem da ne treba pogoditi rojenje jer kad se velika roji tad izlazi na okolne stjene i obalu radi izvaljivanja u odraslog insekta znači tad je najveća mogućnost da je struja ponese jer je i vodostaj malo viši, najveći broj ih ima baš sada i riba se sada hrani njima što zbog veličine što zbog trenutne brojnosti, na Neretvi baš sad uz nju se sad već pripremaju nimfe Danice za put prema površini i ove dvije nimfe na udicama 8-12 sad sigurno imaju prođu na Neretvi tj. prdložio bih uz naravno neizostavne Gamaruse za otvor na mekousnu pastrvu 01.04.09 :tbumb:
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
...................
 

Prilozi

  • Kamenjarka-1.jpg
    Kamenjarka-1.jpg
    83,2 KB · Pregleda: 291

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.110
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
Dva komada od po "pola kila" na osmicama sa duuugim vratom.
 

Prilozi

  • Kamenjarke.jpg
    Kamenjarke.jpg
    146,6 KB · Pregleda: 565

rakun

Junior member
Učlanjen(a)
03.06.2008.
Poruke
44
Broj reagovanja
0
Stvarno nezna se koja je bolja :respect1:
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.110
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
Hval svima  :) .
Milanče, krilni pupoljci su od farbanog petlovog krilnog pera. Našao sam neke ostatke od ko zna kad, iskoristio sam šta se moglo obzirom da su perojedi odradeli svoje, izbušili su sve  :mad: i uništili mi mnogo lepo perje.
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.125
Broj reagovanja
958
Strelko Strelko, ko te nauči ovakve da radiš? Odlične su! Probaj iste takve za nijansu žućkastije a što se udica tiče neboj se ništa i na 6ici bi mogle proć :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.009
Broj reagovanja
259
Lokacija
Norway
Strelac je napisao(la):
Hval svima  :) .
Milanče, krilni pupoljci su od farbanog petlovog krilnog pera. Našao sam neke ostatke od ko zna kad, iskoristio sam šta se moglo obzirom da su perojedi odradeli svoje, izbušili su sve  :mad: i uništili mi mnogo lepo perje.

Strelac ako imas problema sa insektima koji unistavaju materijal, evo saveta gospodina D.Stewarta iz knjige: Flytyuing tips. On naime savetuje da se sav materijal ubaci u bobro zatvorene kese i jednostavno zamrzne na par dana.... :tbumb:
 
Vrh Dno