Kanap

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Panteru nemam pojma kakvi su ti kanapi sa linka, kazem ti imaju Kinezi i ocajne i jako korektne kanape. Kad sam uvozio prvo sam trazio 6 razlicitih petica kao uzorke jer sa njima ne poslujem drugacije. Najeftiniji je bio 1.8 dolara, najskuplji 6 dolara a uzeo sam one od 5.7 dolara jer je jedina razlika izmedju njega i onog od 6 bila u petlji-konektoru sa obe strane. Kako te Kineske petlje zadaju vise muke nego sto imas koristi, odlucih se na uvoz 200kom tih nesto jeftinijih. I sad ja mogu da stojim iza tih mojih kanapa jer sam ih pazljivo birao i znam da sa Kinezima moze i korektno da se prodje. Do sada nisam imao nikakve primedbe na njih, cak ima kupaca koji uzimaju po 4-5 komada odjednom.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Sređen fića na zapadu dostiže i do 5000-6000€  :yeswink:
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Ivke silo, kako ne kapiras da predmet diskusije ne odredjuje kvalitet iste...
Zamisli ekipu ispred prodavnice kako raspravlja o mercedesu i inzinjere koji raspravljaju o reciklazi...
Koja je kvalitetnija diskusija???
Nema veze o cemu se prica nego ko prica...
 

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
342
Broj reagovanja
0
ivke037 je napisao(la):
Zamisli da pricamo o Fici, Tristacu, Pezejcu, Kadetu, Repasu.....
druze nije ti dobro uporedjenje mada je to tvoje misljenje, a misljenje iznosi ko kako hoce a da li je to ok videce ko zna a ko nezna moze i da poveruje.
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
ivke037 je napisao(la):
Zamisli da pricamo o Fici, Tristacu, Pezejcu, Kadetu, Repasu.....
Ajde ivke bratino moja molim te reci mi onda o kojim stapovima i kanapima da vodimo konverzaciju!? Molim te!
I neznam jel na forumu zabranjeno da se polemise o ''dno'' musicarskoj opremi i ponudi,ja nigde nisam procitao da mora samo o Helios-u i One-u da se prica i pise...izvini molim te,ne shvataj nista licno,ali me ispravi ako gresim!
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Milan VB je napisao(la):
Ivke silo, kako ne kapiras da predmet diskusije ne odredjuje kvalitet iste...
Zamisli ekipu ispred prodavnice kako raspravlja o mercedesu i inzinjere koji raspravljaju o reciklazi...
Koja je kvalitetnija diskusija???
Nema veze o cemu se prica nego ko prica...
Jes' da bude  :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
Evo jedno moje zapazanje u vezi kanapa. Moram da priznam da kada sam pocinjao sa mahanjem najmanje paznje sam obracao na kanap, nosio sam se misljenjem da sav posao obavlja stap tako da su mi prvih par kanapa bili no name prvo DT a onda i WF. A onda sam stavio kanap, kao sto Simpson rece, cenovnog ranga preko 30e koji bi spadao u klasu kvalitetnijih. U pitanju je bio Rio main stream DT petica. Prosto me je bilo sramota samog sebe posle par    bacanja sto nisam kupio ranije jedan ovakav kanap, nego sam se mucio sa kanapima od po 1200 din kriveci stap, vetar i samog sebe za neuspesne daljine bacanja, prezentaciju i sl. Naravno, i sa novim kanapom sam bacao lose jer sam jedva skrpio par meseci mahanja, ali mnogo bolje nego sa oranz no name deponijom! Zakljucak: nimalo ne treba stedeti pri kupovini kanapa! Trenutno kanap na cekrku je skuplji od cekrka i nimalo mi to ne smeta :-D :-D
 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
black panther je napisao(la):
Grujo,ja mogu samo da zakljucim,da je vreme da menjas cekrk  :yeswink: ;)
Stvar je u tome sto nema potrebe i sto bi pre promenio kanap :-D Kod mene je uvek pre potreba nego merak dok se ne stvore pogodni uslovi ;-)
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Ma nemoj mi to raditi Silvio  :doh: :doh: :doh: sad ce da te izgrde kao mene  :hammer: :hammer: :hammer: Nema covek kes do 2500 moze da se pruzi..
 

dovla84

Senior member
Učlanjen(a)
06.06.2013.
Poruke
135
Broj reagovanja
0
Gruja je napisao(la):
Evo jedno moje zapazanje u vezi kanapa. Moram da priznam da kada sam pocinjao sa mahanjem najmanje paznje sam obracao na kanap, nosio sam se misljenjem da sav posao obavlja stap tako da su mi prvih par kanapa bili no name prvo DT a onda i WF. A onda sam stavio kanap, kao sto Simpson rece, cenovnog ranga preko 30e koji bi spadao u klasu kvalitetnijih. U pitanju je bio Rio main stream DT petica. Prosto me je bilo sramota samog sebe posle par    bacanja sto nisam kupio ranije jedan ovakav kanap, nego sam se mucio sa kanapima od po 1200 din kriveci stap, vetar i samog sebe za neuspesne daljine bacanja, prezentaciju i sl. Naravno, i sa novim kanapom sam bacao lose jer sam jedva skrpio par meseci mahanja, ali mnogo bolje nego sa oranz no name deponijom! Zakljucak: nimalo ne treba stedeti pri kupovini kanapa! Trenutno kanap na cekrku je skuplji od cekrka i nimalo mi to ne smeta :-D :-D

U potpunosti se slazem sa Grujom. Imao sam isto iskustvo i tacno znam o cemu prica. Kada sam presao na malo kvalitetniji kanap bilo mi  je zao sto sam gubio vreme sa noname kanapom od 2000din.
 
Vrh Dno