Ko ce koga nego svoj svoga

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Baki-Pa je napisao(la):
Simsone ponovicu, za predvez se nisam zajebao covek pravosnazno osudjen i odlezao svoje.


Tihi, za ovo nisi uopšte u pravu. Takva sprdačina od kazne je mogla samo prošle godine da prođe. Jedini razlog, zbog kog nije uložena žalba na kaznu, je taj što bi to automatski suspendovalo Mitino učešće u daljem takmičenju sve do okončanja žalbe. Miti bi tako propala sezona, na šta je neko možda i računao, ali se malo zajebao. Siguran sam da bi se na forumu žalba povoljno rešila po Mitu, jer su sudije napravile propust  prilikom pregleda pribora, ali bi onda bilo kasno. Ove godine će ekipa u kojoj Mita peca, imati svog kapitena koji će se pobrinuti da ne bude mešetarenja.

Baki,

Imas pravo na svoje misljenje i nagadjanje i to postujem...

Ali izmedju tvoje predpostavke(licnog misljenja) i pravosnazne presude jasno je sta je verodostojno...

Da li se ta kazna svidjala nekom ili ne ona je vazeca...

To sto vi opet mislite drugacije i ne priznajete verodostojnu presudu, imate pravo na to i skidam kapu, meni je ona jedino merilo i bila bi kako god da je presudjeno.

Iza te presude stoje svi kubovi ucesnici lige naravno sem Mitinog maticnog kluba i ako se neki zbog licnih poznavstava i zameranja sa Mitom nisu oglasavali pismeno...

I ovde ima mnogo dilema oko toga ko je iza cega stajao i indicija da je Mixmaster generator afere i neke hajke na Mitu...

Ja cu govoriti u svoje ime a iz komunikacije sa ostalim clanovima i predsednicima klubova znam da je sutuacija i kod njih slicna ili identicna. Za Mitunu situaciju je krivac samo Mita koji nije ispostovao vazeca pravila, i na licu mesta nas sve napravio budalama ijaviv si da pravilnik nije dogar i ko nas j... sto ga postujem...nekog lobiranja od strane MSN i Mixmastera nije bilo, moj jedini kontakt sa njim oko cele situacije je bio na Moravici gde mi je prisao i naj uljudije me pitao hocu li dati izjavu ili ne? Bez ijedne reci vise i bilo kakvog nagovaranja i ubedjivanja, posle toga vise naseg licnog kontakta oko problema koji je nastao nije bilo...

I kod vecine klubova je presudno bilo to sto je posle tolike muke oko lige i organizacije iste jedan covek za kojeg sam ja licno ocekivao da ce nam svima dati primer izvredjao nas sve i javno rekao da smo budale...dalje nista nije bilo neocekivano...

Sto ga je osudili ljudi iz njegove ekipe i napusavali ga posle poteza glupog i nepromisljenog poteza...

A da je nekim slucajem ispao korektan rekao da je pogresio rekao ljudi izvinite, i pokazao samosvest o gresci prosao bi mnogo bolje, jer ga niko dalje nebi ganjao(ja sigurno nebi) osim Mixmastera koji ima svoje razloge za to, i ne ulazim u njih niti me zanimaju
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
simpson H je napisao(la):
Tebe naravno nije, sam sebi si dovoljan :hammer:

I da toliko o tvojoj kulturi, u nedostatku argumenata budi prost i bezobrazan...

Ja ti lepo kazem da si davno procitan...
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Sad ja prost sto sam rekao da si vidovit, Rumenige je Mariceva fora. Vidis kako si neposten.
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
simpson H je napisao(la):
Sad ja prost sto sam rekao da si vidovit, Rumenige je Mariceva fora. Vidis kako si neposten.

Kad budes imao nesto pameto ili glupo da kazes mozemo polemisati, tema se ne zove prostaci na forumu... :bye:
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Tihi, kad bi malo proučio pravilnik, video bi da ste svi pogrešili. Sudija je dužan da udalji neispravnog takmičara sa staze i dozvoli mu ulazak tek kad je doveo u ispravno stanje svoj pribor. Jesu li vas posle svakog kola pitali ima li žalbe? Ako nisu, to je opet greška sudije. Ako nema žalbe, prođe 10 minuta, doviđenja  :bye:  svi rezultati se priznaju. Nema više onaj je pecao na crva, imao indikator, loš predvez itd. To sve može da se okači ..... Nema kažnjavanja u nazad, samo u datom momentu i u datom krugu. Zato ti kažem, to je moglo prošle godine da prođe, ove i sledećih neće. Jedino je Marić tu pametno i razborito odreagovao. Vi ostali ste mislili, ako sklonite Mitu, velika je šansa da se okitite titulom. Prc..... Samo ste napravili Rumenige fun club.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Tihi83 je napisao(la):
Kad budes imao nesto pameto ili glupo da kazes mozemo polemisati, tema se ne zove prostaci na forumu... :bye:

Svaka rec koju na forumu napisem ima svoju svrhu, ne treba biti previse inteligentan da se skapira. E sad u tvom slucaju stvarno mi je zao ali nisam ti ja kriv vec okrutna majka priroda. Nekom je izgleda maceha :hammer:
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
907
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Tihi, kad sudija ne sudi postojeci penal koji se na snimku vidi da je bio, sta onda biva? Ponisti se utakmica, kazni se tim nakon utakmice?
;)

Ja mislim da samo sudija oseti po dzepu, egu i buducoj angazovanosti, ali mozda ne pratim dovoljno fudbal... ili bilo koji drugi sport gde je sudija od krvi i mesa.  :whistle:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
simpson H je napisao(la):
Mislim mogu sa tobom ovako odmah jer smo stari znanci. :hammer:
to u duhu naslova teme ?  Ko ce koga nego svoj svoga ? ja sam se navikao da si takav i neobicno bi mi bilo da se sada promenis  :-\
 
Vrh Dno