Ko ce koga nego svoj svoga

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Pecao po zakonu ali ne i po vazecem pravilniku, koliko je to glupa recenica... :)
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
sasats je napisao(la):
ako se secas , a garantujem da se secas ... i pre nego sto sam znao da cu ucestvovati na takmicenju iz ciste radoznalosti i jer mi je bilo nelogicno i cudno ...  postvavljao sam pitanja saletu bas oko tog predveza i tog jednog cvora koji je dozvoljen
neko je iz nekog razloga napisao pravilnik takav kakav je . po njemu se pecalo i po njemu je mita kaznjen . da li je on dobar ili ne to je posebna prica ali u tom trenutku je bio na snazi

Secam se ali nije to bitno. Bitno je da je Mita pecao po pravilniku krovne organizacije, kapiras jebote. Zamisli da mi lokalno uvedemo da se igra 3x po 30min utakmica u fudbalu. Pa FIFA i UEFA bi nas odmah suspendovali iz svih takmicenja. Dakle pravilnik krovne organizacije je ispostovan do detalja a Mita je i pored nepravino izrecene kazne postao drzavni prvak i nocna mora za rumenigea. Znas kad ono u nasem narodu kazu "ima Boga".
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Tihi83 je napisao(la):
Ili da se po konstatovanju nepravilnosti na licu mesta ili malo posle(sujeta je cudo) ponese sportski prema svim ucesnicima jer smo se prosle godine svi skupili sa jednim ciljem, a to je da oziivimo musicarski sport u zemlji Srbiji sto nam je i uspelo...
sa ovim se ne slazem  :nowink: ako ste se skupili da se takmicite nema tolerancije . strogo po pravilima kao u bilo kom sportu . ako se neko resi da bude takmicar mora tako i da se ponasa
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
907
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Auf Tihi...  :doh:

Oziveli ste takmicarsko musicarenje, a musicarski sport zivi za sebe i bez ijednog takmicara.
Mogli ste samo da naskodite musicarenju u Srbiji kad neko sa strane vidi kolika sujeta i kakvo besnilo postoji u musicarskom svetu.

Izvini ako si se pogresno izrazio, ali "takmicarsko musicarenje" i "musicarski sport" se mnogo razlikuju. Sta vise, ja sam musicar koga takmicenje ni najmanje ne interesuje, a takvih je najvise.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
simpson H je napisao(la):
Secam se ali nije to bitno. Bitno je da je Mita pecao po pravilniku krovne organizacije, kapiras jebote. Zamisli da mi lokalno uvedemo da se igra 3x po 30min utakmica u fudbalu. Pa FIFA i UEFA bi nas odmah suspendovali iz svih takmicenja. Dakle pravilnik krovne organizacije je ispostovan do detalja a Mita je i pored nepravino izrecene kazne postao drzavni prvak i nocna mora za rumenigea. Znas kad ono u nasem narodu kazu "ima Boga".
ne da se slazem sa tobom nego se totalno slazem da pravilnik nije bio usaglasen . ja sam to saznao kada je mita objavio na forumu . zasto pre takmicenja nije reagovao ako je video da nije u redu?
ako se pecalo po nevazecem pravilniku onda cela liga nije regularna i svi su takmicari osteceni a ne samo mita . ajde sada da idemo u sta bi bilo da je bilo ...mozda bi neko bilo ko ulovio vise riba od mite da je koristio masnicu na predvezu ? ja sam i onda napisao ako se secas da je najrealnije da se celo takmicenje na moravici ponovi
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
japanac je napisao(la):
Auf Tihi...  :doh:

Oziveli ste takmicarsko musicarenje, a musicarski sport zivi za sebe i bez ijednog takmicara.
Mogli ste samo da naskodite musicarenju u Srbiji kad neko sa strane vidi kolika sujeta i kakvo besnilo postoji u musicarskom svetu.

Izvini ako si se pogresno izrazio, ali "takmicarsko musicarenje" i "musicarski sport" se mnogo razlikuju. Sta vise, ja sam musicar koga takmicenje ni najmanje ne interesuje, a takvih je najvise.

Odlicno si me razumeo, nije bilo namere da bilo koga uvredim.

Znam koliko dobrih musicara ima, dosta njih poznajem a o mnogima sam samo cuo, a nebi dosli da gledaju a ne da se takmice iz raznoraznih razloga...

Ja to deklarisem kao prolazne decije bolesti i bolje ih je prelezati sto pre, oni koji me dobro poznaju odlicno znaju koje su moje namere bile i zasto sam se toliko borio za pravdu. Jer dalje nista nebi imalo smisla, niko se nije zapitao sta bi se desilo da je to uradio Labobo ili bilo ko drugi a poneo se isto kao i Mita.

Kod mene bi imao apsolutno isti tretman, glupe opaske da sam se necemu nadao i borio za nesto su krajnje glupe, a donesene su na osnovu te iste sujete.

Malo ljudi zna da sam bez problema a da sam takav covek kakvim me nazivaju ja mogao otici na svetsko prvenstvo, jer sam bio sledeci na listi koji bi upao u reprezentaciju da nisam licno i sam iz svog dzepa odvojio novac za odlazak na svetko prvenstvo takmicara iz mog kluba.

Realno reci ko bi to uradio u danasnje vreme, ovo pisem i sramota me je realno sto to stavljam u javnost, jer sam to uradio iz licnih shvatanja i postenja, ali ima neukih i krajnje prostih ljudi koji pokusavaju da me omalovazavaju a videli su me ti puta u zivotu, ne poznaju me dovoljno dobro.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
I novi pravilnik ima dosta grešaka  :doh:  Nemam više živaca time da se bakćem. Ende  :secsec:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
zasto je nemoguc ? pogledaj plasman nasih takmicara na svetskom prvenstvu ? ribolovna takmicenja su nepredvidiv sport .
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
sasats je napisao(la):
ne da se slazem sa tobom nego se totalno slazem da pravilnik nije bio usaglasen . ja sam to saznao kada je mita objavio na forumu . zasto pre takmicenja nije reagovao ako je video da nije u redu?
ako se pecalo po nevazecem pravilniku onda cela liga nije regularna i svi su takmicari osteceni a ne samo mita . ajde sada da idemo u sta bi bilo da je bilo ...mozda bi neko bilo ko ulovio vise riba od mite da je koristio masnicu na predvezu ? ja sam i onda napisao ako se secas da je najrealnije da se celo takmicenje na moravici ponovi

Sale jedan detalj u celoj interpretaci je bitan a to je da savez sportskih ribolovaca Srbije nije u obavezi i ako je clan organizacije(bilo koje) da se u takmicenjima u zemlji pridrzava pravila propisanih u toj organizaci! Jedino je u obavezi da se takmicari koje savez posalje na takmicenja organizovana pod pokroviteljstvom te organizacije pridrzavaju striktno tog pravilnika.

To je slobodna volja i na savezu da odluci, da li ce prepisati od slova do slova ili ce pisati neki svoj. Ja licno nemam problem ni sa jednom vrstom pravilnika ali se zalazem za postojanje vazeceg!

Zamisli kad bi Amerima rekli vasi nba igraci ne mogu da se takmice na svetskom prvenstvu zato sto vasa pravila nisu usaglasena sa nasim... Prava glupost!
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
sasats je napisao(la):
zasto je nemoguc ? pogledaj plasman nasih takmicara na svetskom prvenstvu ? ribolovna takmicenja su nepredvidiv sport .

Sale nista nije nemoguce, ali neradi se o tome stvar je sto je to Mita, niko se nije zapitao sto je najgore plasirani reprezentativac u domacoj ligi(ne racunam labobo-a upao kao zamena) odrzao predavanje i prvom i drugom i trecem, a treci prvom i drugom i kakav je dalje kakav je odnos bio... To niko nije pomenuo i zapitao se, a zanas i zasto zato sto se cela buka digla jer je to Mita i Mix i napravili onoliku buku zbog licemerja i sujete i bacili u senku trud nekolicine ljudi da se taj san o odlasku na neko elitno takmicenje i ostvari...
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
sasats je napisao(la):
zasto je nemoguc ? pogledaj plasman nasih takmicara na svetskom prvenstvu ? ribolovna takmicenja su nepredvidiv sport .

Nije nego sport gde se mnogo namesta, cuti bre Sale o ovome mozemo u 4 oka :D
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
kakvo je zadovoljstvo pobediti na mucku ? da ima neka kinta da se deli pa da razumem , ovako stvarno ne vidim motiv za tako nesto . cuo sam svasta vezano za ribolovna takmicenja . verujem da se svasta radi . na moravici sam bio prisutan i moj utisak je da je bilo organizovano tako da je eliminisan prostor za manipulacije
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Naravno Sale da je eliminisan, zato su svi oni koji su hteli da muljaju privedeni pravdi!!!
 
Vrh Dno