KOJI KOMBINEZON IZABRATI

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Ricma tebi samo neko klecanje u glavi....dal naslucujem neke nedostatke u tvom zivotu

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Da neces da se isprsis za koji dinar :)
Ps:sto farbar? Ti treba da se larminises

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.286
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Pecam na svoje musice :) nisi tako pricao prosli put kad si se sminkao  :hammer: :hammer:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Bice da uzimas prevelike doze neceg... JA SE NE SMINKAM :)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

stasha

Junior member
Učlanjen(a)
16.10.2014.
Poruke
70
Broj reagovanja
0
Ljudi zna li ko ima li u BG kakva radnja osim Carpologije u kojoj se moze naci Vision kombinezon? Ili bilo koji drugi model?
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.286
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
U Carpologiji imas Scierra nemas Vision. Iscimaj saleta Eurofish Cacak on ima Vision mislim da je on I uvoznik wadersa.
 

stasha

Junior member
Učlanjen(a)
16.10.2014.
Poruke
70
Broj reagovanja
0
Ma da, ali ja u BG navracam a u Cacak nikad...zbog toga sam i pitao za BG..
Pogledacu taj Scierra u carpologiji ali bojim se da im lezi na polici 100 godina a sumnjam da mu to ne skodi jbga
 

stasha

Junior member
Učlanjen(a)
16.10.2014.
Poruke
70
Broj reagovanja
0
Zna li ko sta o keeper kombinezonu i cipelama, razmisljam o Ikonu ali bar za cipele ne moram ginuti pa sam mislio uparit ga sa keeper cipelama, ako nisu srot....
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.286
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Drugar ima Keeper kombinezon I prezadovoljan je kao I zet . Iskreno sa kombinezonima je kako te usere. Ja sam ipak za Simms. Ali ako vec biras ikon ili Keeper uzmi Keeper isto je samo jeftinije od Ikona I verujem da nema mnogo razlike. Od Vision-a sam imao pantalone Extreme I bile su vrhunske. Ostalo jebem li ga.
 

stasha

Junior member
Učlanjen(a)
16.10.2014.
Poruke
70
Broj reagovanja
0
Hvala stari, problem je sto mislim narucit I kombinezon i cipele preko neta a evo sad gledam velicine BGF i waders i pomozi boze ali cipele nema sanse da narucim bez probavanja...nosim predratni 46 i ako se ne varam to je kod patika 11 i po ili 12 ali cipele moraju biti bar 1-2 broja posto namjeravam duple carape navuci...kakva su tvoja iskustva,jesi kupovao preko neta,brojevi.....
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.286
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Iskreno nosim patike br 10 a Cipele waders br 11. Obucem kombinezon I cipele I milina. Naravno kombinezon je 9-11 carapa. O tome vodi racuna. Npr kod waders pantalona mi je carapa malo veca I ne mogu simms cipele pa sam uzeo druge br 11 gde je veci kalup.
 

stasha

Junior member
Učlanjen(a)
16.10.2014.
Poruke
70
Broj reagovanja
0
Jednom recju nema od kupovine cipela bez probavanja nista a sve ove tabele sa velicinama su sranje...Namjeravam waders od Bogdana iz POL naruciti,da li je pouzdan?? Gdje uopste ti opremu kupujes??
 
Vrh Dno